A termék leírása Genius KB-117 COPILOT, klávesnice CZ/SK, klasická, voděodolná typ drátová (USB), černá, ne
| Výška | 45.0 cm |
| Šířka | 15.0 cm |
| Mélység | 3.0 cm |
Genius KB-117
A klasszikus vezetékes billentyűzet fekete kivitelben úgy van tervezve, hogy maximális kényelmet nyújtson a felhasználónak a mindennapi munka során.
Fel van szerelve egy külön billentyűvel a Microsoft Copilot AI asszisztens előhívásához a Windows rendszerben. A billentyűzet vízálló, és a számítógéphez való csatlakozás USB porton keresztül valósul meg.Alapvető specifikációk:
| Billentyűzet típusa: | membrános |
| Csatlakozás típusa: | USB |
| Billentyűk típusa: | klasszikus |
| Elrendezés: | CZ/SK |
| Kábel hossza: | 1.5 m |
| Méret: | 441.7 x 137.2 x 26.9 mm |
| Szín: | fekete |
| Súly: | 488 g |















