A termék leírása Genius KB-113 COPILOT, klávesnice CZ/SK, klasická, drátová (USB), černá
| Výška | 46.3 cm |
| Šířka | 17.5 cm |
| Mélység | 3.4 cm |
Genius KB-113
Klasszikus vezetékes billentyűzet fekete kivitelben, mindennapi munkára tervezve, hogy a felhasználónak maximális kényelmet nyújtson. Alacsony profilú billentyűkkel van felszerelve, és külön billentyűvel rendelkezik a Microsoft Copilot AI asszisztens előhívására a Windows 11 rendszerben. A billentyűzet folyadékálló, és USB porton keresztül csatlakozik a számítógéphez.
Alapvető specifikációk:
| Billentyűzet típusa: | membrános |
| Csatlakozás típusa: | USB |
| Billentyűk típusa: | alacsony profilú |
| Elrendezés: | CZ/SK |
| Kábel hossza: | 1.5 m |
| Méret: | 448 x 142 x 29 mm |
| Szín: | fekete |
| Súly: | 414 g |















