Genius TWS fülhallgató HS-M920BT
Ez az ízléses és dizájnos darab a Genius cégtől, a HS-M920BT modell, gazdag hangteljesítményt nyújt, garantált csatlakozással a Bluetooth technológia révén. Az érintésvezérléssel könnyedén válthat dalokat vagy fogadhat hívásokat. Beépített mikrofon és akár 4 órás akkumulátor-üzemidő teljes feltöltéssel. Stílusos LED háttérvilágítás egyedi megjelenést kölcsönöz ennek a modellnek.A csomag tartalmaz egy USB-C kábelt.
Fejhallgató specifikációk: | Csatlakozás: | Bluetooth 5.0 |
| Mikrofon: | Ano |
| Výdrž baterie: | 4 h (300 h v pohotovostním režimu) |
| Kapacita baterie: | 2 x 40 mAh |
| Barva: | bílá |
| Rozměr: | 34 × 18,4 × 17,5 mm |
| Hmotnost: | 8 g |
Specifikace pouzdra: | Interfész: | USB-C |
| Akkumulátor kapacitása: | 300 mAh |
| Szín: | fehér |
| Méret: | 52,7 × 37 × 32,5 mm |
| Súly: | 34 g |