A termék leírása Genius HS-M910BT 31710023400, mikrofon, přepínání skladeb, černá, 2.0, s nabíjecí krabičkou, sportovní typ USB-C
| Výška | 10.0 cm |
| Šířka | 3.8 cm |
| Mélység | 15.1 cm |
Genius TWS fülhallgató HS-M910BT
A Bluetooth technológián alapuló vezeték nélküli headset gazdag hangzást biztosít. Nem hiányzik a beépített mikrofon, és a érintésvezérléssel válthat dalokat vagy fogadhat hívásokat. A fülhallgatók teljes feltöltéssel akár 4 órát is működhetnek.
A csomag tartalmaz egy USB-C kábelt és 2 méretű pótdugókat.
| Csatlakozás: | Bluetooth 5.0 |
| Mikrofon: | Ano |
| Výdrž baterie: | 4 h (300 h v pohotovostním režimu) |
| Kapacita baterie: | 2 x 40 mAh |
| Barva: | černá |
| Rozměr: | 35,8 x 23,7 x 21 mm |
| Hmotnost: | 8 g |
Specifikace pouzdra:
| Interfész: | USB-C |
| Akkumulátor kapacitása: | 300 mAh |
| Szín: | fekete |
| Méret: | 54,2 x 54,1 x 29,8 mm |
| Súly: | 34 g |















