A termék leírása Genius HS-M365, sluchátka s mikrofonem, bílá, 2.0, špuntová, USB Type-C
| Výška | 13.0 cm |
| Šířka | 6.5 cm |
| Mélység | 2.5 cm |
Genius HS-M365
Specifikáció:
Könnyű fülhallgató nagyszerű hangzással. Rendelkezik hangerőszabályzóval közvetlenül a kábelen és beépített mikrofonnal. A csatlakozás USB-C csatlakozón keresztül valósul meg.
| Hang: | Stereo |
| Frekvenciatartomány: | 20 - 20.000 Hz |
| Hangszóró érzékenysége: | 106 dB ± 3 dB |
| Mikrofon típusa: | Mindenirányú |
| Bemeneti impedancia: | 32 ? |
| Csatlakozás: | USB-C |
| Kábel hossza: | 1.2 m |
| Kompatibilis: | Windows 7 és újabb, Android |
| Súly: | 12 g |
| Szín: | fehér |















