A termék leírása Genius HS-220U AI, sluchátka s mikrofonem, drátováčerná, 2.0, uzavřená, USB - C
| Výška | 16.2 cm |
| Šířka | 5.3 cm |
| Mélység | 20.8 cm |
Genius HS-220U AI
Könnyű fejhallgató kiváló hangzással. Rendelkezik közvetlenül a kábelen található vezérléssel és állítható mikrofonnal. Előnye a Windows AI Copilot asszisztens indítógombja (kompatibilis a Windows 10/11 vagy újabb rendszerekkel), amely lehetővé teszi a hangalapú bevitel végrehajtását írás nélkül. A csatlakozás USB-C csatlakozón keresztül valósul meg.
| Mikrofon: | Igen |
| Frekvenciatartomány: | 20 Hz – 20 000 Hz |
| Érzékenység: | 101.5 dB ± 5 dB |
| Impedancia: | 32 ohm |
| Kábel hossza: | 2.4 m |
| Szín: | fekete-ezüst |
| Csatlakozó: | USB-C |
| Méret: | 157.3 x 140.4 x 48.7 mm |
| Súly: | 101 g |















