A termék leírása Genius GX GAMING Scorpion KM-GX6, Sada klávesnice CZ/SK, herní, drátová (USB), černá
| Výška | 53.8 cm |
| Šířka | 16.6 cm |
| Mélység | 4.5 cm |
Genius GX GAMING Scorpion KM-GX6
Játék vezetékes szett billentyűzet és egér, amely minden igényét kielégíti. Mechanikus billentyűzet rendelkezik 19 anti-ghosting billentyűvel és vízálló kialakítással. Fel van szerelve egy külön billentyűvel a Microsoft Copilot AI asszisztens előhívására a Windows 11 rendszerben. Az egér optikai érzékelővel van felszerelve, amelynek felbontása akár 3200 DPI is lehet, ami sima és pontos irányítást biztosít. A játékélményt tovább fokozza mindkét eszköz RGB háttérvilágítása.
Billentyűzet specifikációk
| Billentyűzet típusa: | membrán - mechanikus érzés |
| Csatlakozás típusa: | USB |
| Multimédiás billentyűk: | Nem |
| Elrendezés: | CZ/SK |
| Háttérvilágítás: | Igen |
| Szín: | fekete |
| Kábel hossza: | 1.8 m |
| Méret: | 449.2 x 138.3 x 35.8 mm |
| Súly: | 748 g |
| Egér típusa: | optikai |
| Gombok száma: | 4 |
| Felbontás: | 400 - 3200 Dpi |
| Interfész: | USB |
| Kábel hossza: | 1.8 m |
| Szín: | fekete |
| Méret: | 122.7 x 72.5 x 40.5 mm |
| Súly: | 127 g |















