A termék leírása Genius GX Gaming Scorpion K7 Plus, klávesnice CZ/SK, herní, drátová (USB), černá, COPILOT
| Výška | 46.5 cm |
| Šířka | 4.3 cm |
| Mélység | 16.5 cm |
Genius GX Gaming Scorpion K7 Plus
A Scorpion K7 Plus játékbillentyűzet programozható makrogombokat és LED háttérvilágítást kínál hét színben. Természetesen van 19 gombos Anti-ghosting funkció, amely lehetővé teszi azok egyidejű lenyomását a funkcionalitás korlátozása nélkül. Biztosan örömet okoz a Windows Copilot AI asszisztens előhívására szolgáló külön billentyű is (Windows 11 és újabb verziókhoz). A csatlakozás egyszerűen megvalósítható egy 1,8 m hosszú USB kábellel.
Alapvető specifikációk:
| Billentyűzet típusa: | membrán |
| Csatlakozás típusa: | USB |
| Háttérvilágítás: | LED - 7 szín |
| Anti-ghosting: | Igen - 19 billentyű |
| Multimédiás billentyűk: | Nem |
| Elrendezés: | CZ/SK |
| Szín: | Fekete |
| Kábel hossza: | 1.8 m |
| Méret: | 449 x 138 x 37 mm |
| Súly: | 711 g |















