A termék leírása Genius GX Gaming Scorpion K12 Copilot, klávesnice CZ/SK, herní, drátová (USB), černá, mechanická
| Výška | 45.5 cm |
| Šířka | 16.0 cm |
| Mélység | 4.0 cm |
GENIUS GX GAMING Scorpion K12
Teljes értékű mechanikus billentyűzet minden szenvedélyes játékos számára. Barna kapcsolók kellemes tapintást és alacsonyabb zajszintet kínálnak. A billentyűk RGB háttérvilágítással rendelkeznek, és lehetőséget kínálnak a fényerő egyéni beállítására. Önálló billentyűvel rendelkezik a Microsoft Copilot AI asszisztens előhívásához a Windows rendszerben. Természetesen az Anti-Ghosting funkció sem hiányzik. Örömet okoz a 12 kombinált FN billentyűparancs is. A csatlakozás egy 1,8 m-es USB kábelen keresztül valósul meg.
Alapvető specifikációk:
| Billentyűzet típusa: | mechanikus |
| Csatlakozás típusa: | USB |
| Háttérvilágítás: | RGB |
| Anti-ghosting: | Igen |
| Kapcsolók típusa: | BROWN |
| Elrendezés: | CZ/SK |
| Szín: | Fekete |
| Kábel hossza: | 1.8 m |
| Méret: | 438.3 x 130.4 x 35.2 mm |
| Súly: | 744 g |















