A termék leírása Genius Full HD Webkamera FaceCam 2000X2, černá
| Výška | 13.0 cm |
| Šířka | 13.0 cm |
| Mélység | 7.0 cm |
Genius FaceCam 2000X2
A Full HD felbontású 1920 × 1080 képpontos webkamera éles képet és valósághű színeket kínál, míg a beépített mikrofon biztosítja a kiváló hangátvitelt. Praktikus forgatható tartó 360°-os elforgatási lehetőséggel, amely lehetővé teszi a kamera könnyű elhelyezését a monitoron, de akár sík felületen is. A webkamera állványmenettel is fel van szerelve. A számítógéphez való csatlakozáshoz az USB 2 csatlakozó szolgál.0.
Alapvető specifikációk:
| Felbontás: | 1920 x 1080 |
| Videó rögzítési sebesség: | 30 kép/s |
| Interfész: | USB 2.0 |
| Élesség: | fix |
| Mikrofon: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Kompatibilis: | Windows 7 / 8 / 10 / 11, macOS 10.10 |
| Méret: | 67.8 x 47.8 x 44 mm |
| Súly: | 69 g |















