A termék leírása Genius Ergo KB-700, CZ/SK, ergonomická, drátová (USB), černá, Copilot
| Výška | 41.6 cm |
| Šířka | 4.4 cm |
| Mélység | 26.6 cm |
Genius Ergo KB-700
Az ergonomikus billentyűzet biztosítja a kezeid optimális helyzetét, és hozzájárul a csukló területére nehezedő nyomás csökkentéséhez. Előnye egy külön billentyű a Windows Copilot AI asszisztens előhívásához és a csuklótámasz. A billentyűzet csatlakoztatásához egy 1,5 m hosszú kábel szolgál, amely USB csatlakozóval van ellátva.
Alapvető specifikációk:
| Billentyűzet típusa: | membrán |
| Csatlakozás típusa: | USB |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Multimédiás billentyűk: | Nem |
| Billentyűk típusa: | Chiclet |
| Elrendezés: | CZ/SK |
| Szín: | Fekete |
| Kábel hossza: | 1.5 m |
| Kompatibilis: | Windows |
| Méret: | 400,3 x 245,4 x 36,9 mm |
| Súly: | 746 g |















