A termék leírása Gamepad Marvo GHOST 40 GT-88, bezdrátový, 17tl., všesměrový, průhledný
| Výška | 17.4 cm |
| Šířka | 6.2 cm |
| Mélység | 14.8 cm |

Gamepad MARVO GHOST 40
Ez a vezeték nélküli gamepad nemcsak remekül néz ki, hanem kiválóan is működik. Átlátszó kialakítása felfedi a belső mechanikát, és a színes LED-ekkel kombinálva egyedi és stílusos megjelenést kölcsönöz a játékos összeállításodnak. Tapasztald meg a játékot új megvilágításban. Akár Android, iOS, PC, PS3, PS4 vagy Nintendo Switch rendszeren játszol, ez a gamepad magával ragadó és dinamikus játékélményt biztosít számodra.

Fejlett kétmotoros technológia
Élje át minden ütközést, robbanást és találatot a saját bőrén. Intenzív rezgő visszajelzés közvetlenül bevonja önt a cselekménybe, és lehetővé teszi, hogy a játék minden részletét érezze. A lövések zajától az autóvezetés finom rezgéseiig – a mi gamepadunk felejthetetlen játékélményt nyújt önnek.

Kiváló teljesítmény
Legyen egy lépéssel a versenytársai előtt. Ez a gamepad 17 gombbal és 3D joystickkel, akár 500 000 kattintás élettartammal lehetővé teszi, hogy bonyolult kombinációkat hajts végre és gyorsan reagálj a játék minden helyzetére. A Ghost 40 gamepaddal teljes irányítást szerezhet a játék felett.

Kényelmes és ergonomikus kialakításErgonomikus forma és precíz vezérlőelemek biztosítják a maximális kényelmet még a legigényesebb játékok során is. Telefonját játékkonzollá alakíthatja a beépített telefon tartó segítségével. Akár 9 cm széles telefonokat is elfér.

Sokoldalú kompatibilitás
Az Android, iOS, PC, PS3, PS4 és Nintendo Switch rendszerek támogatásának köszönhetően a gamepad páratlan kompatibilitást kínál. Vezeték nélküli Bluetooth kapcsolat akár 10 m hatótávolsággal biztosítja, hogy kényelmesen és hatékonyan játszhasson, anélkül, hogy bármi korlátozná.

Hosszú akkumulátor-élettartam
A beépített akkumulátorral, amelynek kapacitása 800 mAh, hosszabb ideig is játszhat. A töltési idő 2.5 óra és akár 6 óra folyamatos játékot kínál. Élvezze a megszakítás nélküli játéküléseket a kényelmes és hatékony töltésnek köszönhetően.

Élő RGB világítás
Átlátszó dizájn a gamepadnál, kombinálva az RGB háttérvilágítással, stílusos megjelenést kölcsönöz a készüléknek, amely megkülönbözteti a többitől. Tapasztalja meg a játékot új megvilágításban. Alakítsd ki saját játékzónádat, és teremts egyedi hangulatot.
Alapvető specifikációk:
| Vezeték nélküli csatlakozás: | Bluetooth 4.2 |
| Működési távolság: | 10 m |
| Gombok száma: | 17 |
| Gombok élettartama: | 500 000 lenyomás |
| Motorok élettartama: | Folyamatos forgás 72 órán keresztül |
| Akkumulátor: | 800 mAh |
| Töltési idő: | 2.5 óra |
| Használati idő: | 6 óra |
| Kompatibilitás: | Android, iOS, PC, PS3, PS4, Nintendo Switch |
| Csatlakoztatható tartó szélessége: | 5.5 - 9 cm |
| Podsvícení: | Ano |
| Vibrace: | Ano |
| Připojení: | USB-C |
| Délka kabelu: | 1 m |
| Barva: | transparentní - černá |
| Rozměr: | 150 x 42 x 110 mm |
| Váha: | 213 g |















