A termék leírása Gamepad Genius GX Gaming GX-17UV 31610001400, 17tl., USB/PS3, černý
| Výška | 16.0 cm |
| Šířka | 13.5 cm |
| Mélység | 7.5 cm |
Genius GX Gaming GX-17UV
Vezetékes ergonomikus gamepad, amely PS3 játékkonzolhoz és számítógéphez készült. Négyirányú D-paddal és 17 gombbal rendelkezik, így minden játékmenet funkció mindig kéznél lesz. 2 rezgő motor gondoskodik arról, hogy a lelkesedést szó szerint érezhesse. A csatlakozás egyszerűen megvalósítható USB csatlakozóval.
Alapvető specifikációk:
| Kompatibilitás: | PS3, PC (Windows 7/8/10/11) |
| Gombok száma: | 17 |
| Rezgés: | Igen |
| Csatlakozás: | USB |
| Kábel hossza: | 1.8 m |
| Szín: | fekete |















