C-Tech 3DF-P-PLA1.75-4010 3D filament, PREMIUM LINE, PLA, RAL4010, 1,75mm, 1000g, Telekommunikációs lila (Purple)
A képek csak illusztrációk.
Rendes ár 10 603 ft. (ÁFA-val)
Megtakarít 3 592 ft. (34%)
7 011 ft.
5 520.47 ft. (ÁFA nélkül)
ElértetőségRaktáron van
Raktáron vankevesebb mint 5 db
A mi kódunk: i654_TIFCT2314
Lila  szín
Paramétereket
Színe:
Lila
Anyag típusa:
PLA
Húr átmérője:
1,75 mm
Működési hőmérséklet:
190 - 220°C
Termékleírás
Ráadásul teljesen biológiailag lebomlóak, így minimalizálják a környezetünkre gyakorolt hatást.
Anyag: PLA
Átmérő: 1,75mm (±0,03mm)
Súly: 1kg
Hossz: ±335m
Nyomtatási hőmérséklet: 190 - 220°C
Alap hőmérséklete: 50 - 60°C
Minimális nyomtatási sebesség: 35mm/s
Maximális nyomtatási sebesség: 140mm/s