C-Tech 3DF-P-PETG1.75-1015 3D filament, PREMIUM LINE, PETG, RAL1015, 1,75mm, 1000g, Világos elefántcsont (Light ivory)
A képek csak illusztrációk.
Rendes ár 10 603 ft. (ÁFA-val)
Megtakarít 3 592 ft. (34%)
7 011 ft.
5 520.47 ft. (ÁFA nélkül)
ElértetőségKÜLSŐ RAKTÁRON
A beszállítónál:20 és több darab
A mi kódunk: i654_TIFCT7303
Bézs  szín
Paramétereket
Színe:
Bézs
Csomagolás:
1 000 gramm
Anyag típusa:
PETG
Húr átmérője:
1,75 mm
Működési hőmérséklet:
230 - 250°C
Az izzószál típusa:
Orsóval (teljes verzió)
Termékleírás
Ráadásul teljesen biológiailag lebomlóak, ezáltal minimalizálva a környezetünkre gyakorolt hatást.
Magas szilárdságú és erős 3D nyomtatószál
Alacsony sűrűség: nagyobb térfogat nyomtatásakor a modell könnyebb
Különböző típusú 3D nyomtatókra alkalmazható
Anyag: PETG
Átmérő: 1,75mm (±0,03mm)
Súly: 1kg
Hossz: ±327m
Nyomtatási hőmérséklet: 230 - 250°C
Alap hőmérséklete: 70 - 80°C
Minimális nyomtatási sebesség: 35mm/s
Maximális nyomtatási sebesség: 140mm/s