A PIXMA TS8750 sorozat csúcskategóriás multifunkciós nyomtatója elég felhasználóbarát ahhoz, hogy az egész család használhassa. A hat különálló tintarendszernek köszönhetően kiemelkedik a dokumentumok és a fényképek élénk színekkel történő nyomtatásában.
Könnyű használat az egyszerűbb menünek köszönhetően
A 4,3 hüvelykes átlójú, nagy dönthető képernyőnek és az egyszerű, testreszabható Switch UI érintőfelületnek köszönhetően, amely megkönnyíti a funkciókhoz és beállításokhoz való hozzáférést, a PIXMA TS8750 sorozatú nyomtató használata egyszerűbb, mint valaha.
Könnyű nyomtatás számítógép használata nélkül
Nyomtasson fényképeket és dokumentumokat vezeték nélkül mobil eszközről a Canon PRINT alkalmazás frissítésével. Állítson be gyorsan Wi-Fi kapcsolatot a készüléken már meglévő információk segítségével (csak iOS rendszerhez), vagy csatlakozzon közvetlenül QR-kód beolvasásával Android és iOS rendszert futtató okostelefonokkal.
Gyors és kiváló minőségű nyomatok munkához és szórakozáshoz
A hat különálló tintarendszer segítségével gyorsan nyomtathat éles dokumentumokat (15 kép./fekete-fehér, 10 kép./min színesen) és gyönyörű fényképek élénk színekben (szegély nélküli fényképek 4 × 6" 13 másodperc alatt).
Az életstílusához tervezve
Maximalizálja a teret a PIXMA TS8750 sorozatú nyomtatók diszkrét és kompakt prémium kialakításával, amelyek bármely otthon belső terébe illeszkednek. Elérhető fehér és fekete kivitelben.
Több módja a produktivitásnak
Nyomtasson különböző típusú médiákra a kétféle papíradagolásnak köszönhetően, készítsen CD-nyomatokat a többfunkciós tálca segítségével, és takarítson meg pénzt az automatikus kétoldalas nyomtatással.

| ÁLTALÁNOS SPECIFIKÁCIÓK | |
|---|---|
| Funkciók | Wi-Fi, nyomtatás, másolás, szkennelés, felhőhöz csatlakozás |
| NYOMTATÓ SPECIFIKÁCIÓK | |
| Nyomtatási felbontás | Akár 4 800 × 1 200 dpi |
| Nyomtatási technológia | 6 különálló tintatartály (PGBK, BK, C, M, Y, GY) 6 különálló tintatartály (PGBK, BK, C, M, Y, GY) ChromaLife100 tintarendszer |
| Fekete-fehér nyomtatási sebesség | Kb. 15,0 kép./min |
| Színes nyomtatási sebesség | Kb. 10,0 ábra./min |
| Fotónyomtatási sebesség | Keret nélküli nyomtatás 10 × 15 cm: kb. 13 másodperc |
| Széltelen nyomtatás | A4, B5, LTR, 4" × 6", 5" × 7", 8" × 10", képeslap (91 × 55 mm) négyzet (89 × 89 mm), négyzet alakú (127 × 127 mm) |
| Kétoldalas nyomtatás | Automatikus kétoldalas nyomtatás (A4, A5, B5, LTR – normál papír) |
| Nyomtatás lemezekre | Igen |
| KAZETTÁK ÉS HOZAM | |
| Standard tintapatronok | 6 különálló tintatartály PGI-530PGBK (pigment fekete) CLI-531BK (fekete) CLI-531C (cián) CLI-531M (bíbor) CLI-531Y (sárga) CLI-531GY (szürke) |
| Kazetta hozam (normál papír) | Színes A4-es dokumentum nyomtatása Pigment fekete: 400 oldal Cián: 515 oldal Bíbor: 475 oldal Sárga: 515 oldal |
| Kazetta hozam (fotónyomtatás) | 10 × 15 cm-es fényképek Fekete: 656 oldal Cián: 191 oldal Bíbor: 242 oldal Sárga: 191 oldal Szürke: 324 oldal |
| TÁMOGATOTT PAPÍROK | |
| Papírtípusok | Normál papír (64 g/m2 – 105 g/m2), Nagy felbontású papír (HR-101N), Fotópapír Photo Paper Pro Platinum (PT-101), Fényes fotópapír Photo Paper Plus Glossy II (PP-201), Fotópapír Photo Paper Pro Luster (LU-101), Félfényes fotópapír Photo Paper Plus Semi-gloss (SG-201), Fényes fotópapír mindennapi használatra Glossy Photo Paper „Everyday Use“ (GP-501), Matt fotópapír Matte Photo Paper (MP-101), Vasalható fólia T-shirt Transfer, Boríték, Mágneses fotópapír Magnetic Photo Paper (MG-101) Újra felragasztható fotópapír (RP-101) Üdvözlőlapok (készítette az Avery és a Red River Paper), Címkekarton (gyártja a Neenah Paper és az INKPRESS), Canon Red Label Superior (WOP111) Irodai papír színes nyomtatáshoz Canon Oce Office Colour Paper (SAT213) Vasalt fólia sötét textilhez (DF-101), Vasalható fólia világos textilhez (LF-101), Prémium durva művészeti papír (FA-RG1) |
| Maximális papírbemeneti kapacitás | Hátsó tálca: max. 20 lap (fotópapír) vagy max. 100 lap (hagyományos papír) Első tálca: max. 100 lap (hagyományos papír) Többfunkciós tálca: 1 nyomtatható CD, DVD vagy Blu-Ray lemez |
| Papírméretek | A4, A5, B5, LTR, LGL, Boríték No. 10, Boríték DL, képeslap (91 × 55 mm) 4" × 6", 5" × 7", 7" × 10", 8" × 10", négyzet alakú (89 × 89 mm, 127 × 127 mm) egyedi méret (szélesség: 55 mm-től 215,9 mm-ig, hosszúság: 89 mm-től 676 mm-ig) |
| Papír súlya | Hagyományos papír 64-től 105 g/m2-ig vagy a Canon által támogatott eredeti papírok Canon papír: max. papír gramázsa: kb. 300 g/m2 (Fotópapír Pro Platinum PT-101) |
| SZKENNER SPECIFIKÁCIÓK | |
| Szkenner típusa | Síkágyas színes szkenner CIS |
| Szkenner felbontása (optikai) | 2 400 × 4 800 dpi |
| Szkennelési mélység (bemenet/kimenet) | Szín: 16 bites/8 bites minden RGB összetevőhöz Szürkeárnyalat: 16 bit / 8 bit |
| Maximális dokumentumméret | Szkenner üveg: A4, LTR (216 × 297 mm) |
| MÁSOLÓ SPECIFIKÁCIÓK | |
| Másolási sebesség | sFCOT: kb. 14 s sESAT: kb. 7 ábra./min |
| Többszörös másolás | Max. 99 másolat |
| Másolási funkciók | Dokumentumok másolása, fényképek másolása, szegély nélküli másolás, kétoldalas másolás, 2 az 1-ben és 4 az 1-ben másolás Keret törlésével történő másolás, lemez címkék másolása, személyazonosító igazolványok másolása |
| Nagyítás másoláskor | 25-től 400%-ig Oldalméret igazítása |
| FELÜLET | |
| Kijelző típusa és mérete | 4,3" (10,8 cm) átmérőjű színes érintőképernyős LCD |
| Kijelző nyelvei | 33 nyelv közül választható: japán, angol (mm és hüvelyk), német, francia, olasz, spanyol, holland, portugál, norvég, svéd, dán, finn, orosz, cseh, magyar, lengyel, szlovén, török, görög, egyszerűsített kínai, hagyományos kínai, koreai, indonéz, szlovák, észt, lett, litván, ukrán, román, bolgár, thai, horvát, vietnámi |
| CSATLAKOZÁS | |
| Standard interfész | USB Hi-Speed (B port) Wi-Fi: IEEE802.11n, IEEE802.11g, IEEE802.11b, IEEE802.11a, IEEE802.11ac Wi-Fi biztonság: WPA-PSK (TKIP/AES), WPA2-PSK (TKIP/AES), WPA3-SAE (AES) Vezeték nélküli LAN frekvenciasáv: 2,4 GHz / 5 GHz |
| Mobilalkalmazások | Canon PRINT alkalmazás Easy-PhotoPrint Editor alkalmazás Creative Park alkalmazás |
| Nyomtató tulajdonságai | Easy-PhotoPrint Editor szoftver PIXMA Cloud Link Canon Print Service bővítmény (Android) Apple AirPrint Wireless Direct Mopria (Android) PosterArtist Web |
| Kompatibilis memóriakártyák | SD, SDHC, SDXC, miniSD, micro SD mini SDHC, micro SDHC*, microSDXC kártyák |
| SZOFTVER | |
| Támogatott operációs rendszerek | Windows 11, Windows 10, Windows 8.1 Windows 7 SP1 A funkcionalitás csak előtelepített Windows 7 vagy újabb operációs rendszerrel rendelkező számítógépen garantálható. macOS 10.15.7-től 13-ig |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | iOS, iPadOS, Android, ChromeOS |
| Rendszerkövetelmények | Kijelző: 1 024 × 768 XGA |
| FIZIKAI PARAMÉTEREK | |
| Súly | körülbelül 6,6 kg |
| Méretek (Sz × M × V) | Behúzott tálcákkal: körülbelül 372 × 345 × 142 mm Kihúzott tálcákkal: Körülbelül 372 × 651 × 301 mm |
| Akusztikus zajszint | kb. 44,5(A) |
| Ajánlott működési környezet | Hőmérséklet: 15 és 30 °C között Páratartalom: 10 és 80 % RH (kondenzáció nélkül) |
| Tápellátás | 100 és 240 V AC, 50/60 Hz |
| Energiafogyasztás | Kikapcsolva: kb. 0,1 W Készenléti üzemmód (csatlakozás számítógéphez USB interfészen keresztül): kb. 1,1 W (szkennelő lámpa kikapcsolva) Készenléti üzemmód (minden port csatlakoztatva): kb. 1,6 W (szkennelő lámpa kikapcsolva) Készenléti üzemmódba lépés ideje: 10 perc Másolás: kb. 26 W |