Multifunkciós színes A4-es formátumú készülékek a sima és gyors nyomtatásért, amelyek kisebb munkaterületeken való egyszerű használatra lettek tervezve.
Hozzon létre kiváló minőségű kimeneteket a széles színskálájú tonerekkel, és érjen el tiszta, élénk nyomatokat a világos és sötét tónusok kiváló reprodukciójával.
Az intuitív felhasználói felületnek köszönhetően könnyedén végezhet különféle nyomtatási és szkennelési feladatokat.
Gyorsan elérheti az online kézikönyv releváns részeit a QR-kód segítségével. Takarítson meg időt a Master set up funkcióval, amely automatikusan letölti és telepíti a szoftvert.A biztonsági beállítások navigátora megfelelő biztonsági intézkedéseket javasol az adatvesztés és a kiberfenyegetések elleni védelem érdekében.
Támogassa fenntartható törekvéseit újrahasznosított műanyagot és kartoncsomagolást használó toner kazetták eszközeinek használatával.
Növelje az együttműködést és a termelékenységet a gyors nyomtatás és szkennelés révén.
Problémmentesen szkenneljen kis formátumú dokumentumokat is, mint például csekkek vagy nyugták.| FŐ EGYSÉG | |
|---|---|
| Eszköz típusa | Színes lézer multifunkciós |
| Elérhető funkciók | Nyomtatás, Másolás, Szkennelés, Fax |
| NYOMTATÓ | |
| Nyomtatási sebesség | Egyoldalas: akár 33 oldal./perc (A4), akár 60 oldal./min (A5 fekvő); Kétoldalas: akár 29.5 ábra./min (A4) |
| Nyomtatási módszer | Színes lézersugaras nyomtatás |
| Nyomtatási felbontás | Akár 1200 x 1200 dpi |
| Felmelegedési idő | Körülbelül 14 s vagy kevesebb bekapcsolás után |
| Nyomtató nyelvek | MF752Cdw II: UFRII, PCL 5c2, PCL6; MF754Cdw II: UFRII, PCL 5c2, PCL6, Adobe® PostScript3 |
| Betűtípusok | MF752Cdw II: 45 PCL betűtípus; MF754Cdw II: 45 PCL betűtípus, 136 PostScript betűtípus |
| Nyomtatási margók | 5 mm felül/alul/bal/jobb; 10 mm (borítékok) |
| Toner takarékos mód | Igen |
| Fejlett funkciók | Secure Print, Titkosított Secure Print, Nyomtatás USB-ről (JPEG/TIFF/PDF), Nyomtatás felhőből (Dropbox, Google Drive, OneDrive), Microsoft Universal Print, iOS AirPrint, Canon PRINT app, Android Mopria, Canon Print Service Plug-in, IPP Everywhere |
| MÁSOLÓ | |
| Másolási sebesség | Egyoldalas (A4): akár 33 oldal/min; Kétoldalas (A4): akár 29 kép./min |
| Első másolat (FCOT) | ADF (A4): Színes kb. 8,8 s / Mono kb. 7,6 s; Nyomtatás (A4): Színes kb. 9,4 s / Mono kb. 8,3 s |
| Másolási felbontás | Akár 600 x 600 dpi |
| Másolási módok | Szöveg/Fotó/Térkép (alapértelmezett), Nyomtatott kép, Text |
| Kétoldalas másolás | Automatikus (2›2) |
| Többszörös másolat | Akár 999 másolat |
| Nagyítás/Kicsinyítés | 25–400 % (1 %-os lépésekben) |
| További funkciók | Előre beállított arányok, Sűrűség, Eredeti típus, Kétoldalas eredeti, Osztályozás, N az 1-hez, Élesség, Szélek törlése, ID másolása, Útlevél másolata, Színmód, Foglalás másolata |
| SZKENNER | |
| Típus | Színes |
| Felbontás | Optikai akár 600 x 600 dpi; Kiterjesztett akár 9600 x 9600 dpi |
| Szkennelési sebesség | 50 ipm mono / 40 ipm szín (300x300 dpi); 100 ipm mono / 80 ipm szín (kétoldalas 300x300 dpi); 40 ipm mono / 20 ipm szín (300x600 dpi); 80 ipm mono / 40 ipm szín (kétoldalas 300x600 dpi) |
| Színmélység | 24 bit (bemenet/kimenet) |
| Szürkeárnyalatok | 256 szint |
| Kompatibilitás | TWAIN, WIA, ICA |
| Max. szkennelési szélesség | 216 mm |
| Szkennelés ide | E-mail, PC, USB, FTP, Felhő (TIFF/JPEG/PDF/Compact PDF/Kereshető PDF/PDF/A-1b, PNG) |
| iFAX | MF754Cdw II: ITU-T.37 |
| FAX (MF754Cdw II) | |
| Modem sebessége | 33.6 kbps (kb. 3 mp/oldal) |
| Fogadási módok | Csak fax, Fax/Tel Auto, Válasz, Kézi |
| Fax felbontása | Standard: 200x100 dpi; Finom: 200x200 dpi; Szuper Finom: 200x400 dpi; Ultra Finom: 400x400 dpi |
| Fax memória | Akár 512 oldal |
| Gyorshívás | Akár 281 |
| Csoportos hívás | Max. 299 |
| Tömeges küldés | Max. 310 |
| Memória mentése | Állandó (flash) |
| Kétoldalas fax | Küldés és fogadás |
| További funkciók | Küldő azonosítása (TTI), Közvetlen küldés, Előnézet, TX jelentés |
| MÉDIA FELDOLGOZÁS | |
| Szkenner típusa | Üveg, kétoldalas ADF (egymenetes) |
| Papírbemenet (alapértelmezett) | 250 + 50 + 50 lap |
| Papírbemenet (opcionális) | 550 lap |
| Max. bemeneti kapacitás | 850 lap |
| Papírkimenet | 150 lap |
| Médiatípusok | Normál, Újrahasznosított, Vastag, Vékony, Színes, Bevonatos, Lyukasztott, Címkék, Képeslapok, Borítékok |
| Médium méretek | Kazetta, Adagoló, ADF – A4, A5, A6, B5, Legal, Letter, egyéb (lásd az eredetit) |
| Papírsúly | Kazetta: 60–163 g/m2 (akár 200 g/m2 bevonatos); Többcélú: 60–176 g/m2 (akár 200 g/m2 bevonatos); ADF: 50–105 g/m2 |
| Kétoldalas nyomtatás | Automatikus (A4, A5, B5, Legal, Letter stb., 60–200 g/m2) |
| INTERFÉSZ ÉS SZOFTVER | |
| Interfész | USB 2.0, Ethernet 10/100/1000, Wi-Fi 802.11b/g/n, Wi-Fi Direct |
| OS kompatibilitás | Windows 11/10/Server 2025/2022/2019/2016, MacOS 10.15+, Linux |
| Hálózati protokollok | TCP/IP, LPD, IPP, SMB, SMTP/POP3, SNMP, TLS1.3, IPSec, IEEE802.1X, WPA2/WPA3 |
| Szoftver | MF Scan Utility, RUI, ID Management, Toner Status Tool, iW EMC, eMaintenance, Alkalmazáskönyvtár |
| ÁLTALÁNOS | |
| Processzor | 1200 MHz |
| Memória | 1 GB |
| Tároló | 4 GB |
| Vezérlőpanel | 12,7 cm színes érintőképernyős LCD |
| Méretek (SzxMxM) | 425 x 461 x 430 mm |
| Telepítési hely | 625 x 1117 x 990 mm |
| Súly | MF752Cdw II: kb. 23,3 kg; MF754Cdw II: kb. 23,6 kg |
| Környezet | Hőmérséklet 10–30 oC, Páratartalom 20–80 % RH |
| Áramforrás | 220–240 V, 50/60 Hz |
| Fogyasztás | Max. 1380 W; Aktív nyomtatás 700 W; Készenlét 24 W; Alvó üzemmód 1 W; TEC 0,30 kWh/hét |
| Zajszint | Nyomtatás: 50–51 dB; Készenlét: 29 dB |
| FOGYÓANYAGOK | |
| Cartridge 069 Fekete | 2100 oldal |
| Cartridge 069H Fekete | 7600 oldal |
| Cartridge 069 Cián | 1900 oldal |
| Cartridge 069H Cián | 5500 oldal |
| Cartridge 069 Magenta | 1900 oldal |
| Cartridge 069H Magenta | 5500 oldal |
| Cartridge 069 Sárga | 1900 oldal |
| Cartridge 069H Sárga | 5500 oldal |
| TARTOZÉKOK | |
| Opcionális adagolók | PF-K1 (550 lap) |
| Telefonkészlet | TEL 6 (hosszú kábeles kézibeszélő) |