Védje a dokumentumokat
Átfogó biztonság biztosítja a dokumentumok, eszközök és hálózat teljes védelmét. A biztonsági funkciók közé tartozik a TLS1.3, a rendszer ellenőrzése indításkor és a PIN-kóddal védett nyomtatás.
Intuitív felhasználói környezet
Könnyű nyomtatási és szkennelési feladatok végrehajtása gyorsgombok segítségével. Húzható ikonok segítenek testreszabni a kijelző képernyőjét, és lehetővé teszik a mindennapi feladatok zökkenőmentes végrehajtását.
Növelt termelékenység
Takarítson meg értékes időt akár 40 oldal/perc nyomtatási sebességgel./min, szkennelési sebesség akár 100 kép./min és a bemelegedési idő 14 másodperc. Kezelje nyomtatóját a Microsoft Universal Print alkalmazásával.
Együttműködés a felhőben
Használja ki a felhő lehetőségeit az integrált csatlakozással a felhőtárhely-szolgáltatásokhoz, mint például a Google Drive, a Dropbox és a OneDrive.
Helytakarékosság
A kompakt kialakításnak köszönhetően a készüléket könnyedén elhelyezheti munkaasztalokon vagy pultokon, így maximalizálva az irodai teret.
Mobil nyomtatás
Kényelmesen nyomtathat dokumentumokat okostelefonjáról vagy táblagépéről a Canon PRINT Business alkalmazás vagy az AirPrint (iOS) illetve Mopria (Android) technológiák segítségével.

| Általános specifikációk | |
|---|---|
| Eszköz típusa | Fekete-fehér lézer multifunkciós eszköz |
| Elérhető funkciók | Nyomtatás, másolás és szkennelés |
| Nyomtatási specifikációk | |
| Nyomtatási sebesség | Egyoldalas: akár 36 oldal/perc (A4), akár 58,8 oldal./min (A5 – fekvő) Kétoldalas: akár 30,2 kép./min (A4) |
| Nyomtatási mód | Fekete-fehér nyomtatás lézersugárral |
| Nyomtatási felbontás | Akár 1 200 × 1 200 dpi |
| Felmelegedési idő | Kb. 14 másodperc vagy kevesebb a bekapcsolástól |
| Az első nyomat elkészítésének ideje | Kb. 5,0 s vagy kevesebb |
| Nyomtató nyelvek | UFRII, PCL 5e, PCL6, Adobe PostScript3 |
| Betűtípusok | 45 PCL betűtípus 136 postscript betűtípus |
| Nyomtatási margók | 5 mm felül, alul, balra és jobbra 10 mm felül, alul, balra és jobbra (borítékok) |
| Toner takarékos mód | Igen |
| Fejlett nyomtatási funkciók | Titkosított biztonságos nyomtatás Biztonságos nyomtatás Nyomtatás USB memóriáról (JPEG/TIFF/PDF) Nyomtatás felhőből (Dropbox, Google Drive, OneDrive) (PDF/JPEG) Microsoft Universal Print iOS: AirPrint, Canon PRINT Business alkalmazás Android: Mopria technológia tanúsítvány, Canon PRINT Business alkalmazás, Canon Print Service plug-in |
| Másolási specifikációk | |
| Másolási sebesség | Egyoldalas (A4): akár 36 oldal/min Kétoldalas (A4): akár 30,2 kép./min |
| Az első másolat kinyomtatásának ideje | Kb. 6,1 másodperc vagy kevesebb |
| Másolási felbontás | Akár 600 × 600 dpi |
| Másolási módok | Szöveg, szöveg/fotó (alapértelmezett), szöveg/fotó (magas minőség), fénykép |
| Kétoldalas másolás | Kétoldalasról kétoldalasra (automatikus) |
| Többszörös másolatok | Akár 999 másolat |
| Kicsinyítés/nagyítás | 25%-tól 400%-ig 1%-os lépésekben |
| További funkciók | Kerettörlés, befejezés, 2 az 1 ellen, 4 az 1 ellen, személyazonosító igazolvány másolása |
| Szkennelési specifikációk | |
| Standard típus | Színes |
| Szkennelési felbontás | Optikai: akár 600 × 600 dpi Kiterjesztett: akár 9 600 × 9 600 dp |
| Szkennelési sebesség | Egyoldalas fekete-fehér: 50 kép./min (300 × 300 dpi) Egyoldalas színes: 40 kép./min (300 × 300 dpi) Kétoldalas fekete-fehér: 100 kép./min (300 × 300 dpi) Kétoldalas színes: 80 kép./min (300 × 300 dpi) Egyoldalas fekete-fehér: 40 kép./min (300 × 600 dpi) Egyoldalas színes: 20 kép./min (300 × 600 dpi) Kétoldalas fekete-fehér: 80 kép./min (300 × 600 dpi) Kétoldalas színes: 40 kép./min (300 × 600 dpi |
| Szkennelési színmélység | 24 bit / 24 bit (bemenet/kimenet) |
| Szürkeárnyalatok | 256 szint |
| Kompatibilitás | TWAIN, WIA, ICA |
| Maximális szkennelési szélesség | 216 mm |
| Szkennelés e-mailbe | TIFF / JPEG / PDF / kompakt PDF formátum/ kereshető PDF formátum |
| Szkennelés számítógépre | TIFF / JPEG / PDF / kompakt PDF formátum/ kereshető PDF formátum |
| Szkennelés USB memóriára | TIFF / JPEG / PDF / kompakt PDF formátum/ kereshető PDF formátum |
| Szkennelés FTP-re | TIFF / JPEG / PDF / kompakt PDF formátum/ kereshető PDF formátum |
| Szkennelés felhőbe | TIFF/JPEG/PDF/PNG |
| iFAX | ITU-T.37 |
| Média kezelése | |
| Szkenner típusa | Szkenner üveg, kétoldalas automatikus dokumentumadagoló (egymenetes) |
| Papírbemenet (alapértelmezett) | 250 lapos tálca 100 lapos többfunkciós tálca 50 lapos automatikus dokumentumadagoló |
| Papírbemenet (opcionális) | 550 lapos tálca |
| Maximális papírbemeneti kapacitás | 900 lap |
| Papírkimenet | 150 lap |
| Médiatípusok | Normál papír, újrahasznosított papír, vastag papír, vékony papír, címke, képeslap, boríték |
| Médium méretek | Tálca (alapértelmezett és opcionális): A4, A5, A5 (fekvő), A6, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, egyéni méretek: minimum 105 × 148 mm-től maximum 216,0 × 355,6 mm-ig. Többcélú tálca: A4, A5, A5 (fekvő), A6, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, kartotékkártya, boríték (COM10, Monarch, C5, DL), egyéni méretek: minimum 76,2 × 127 mm-től maximum 216,0 × 355,6 mm-ig. Automatikus dokumentumadagoló (ADF): A4, A5, A6, B5, Legal, Letter, Statement, felhasználói méretek: minimum 105 × 128 mm és maximum 215,9 × 355,6 mm |
| Médiák grammsúlya | Tálca (alapértelmezett és opcionális): 60-tól 120 g/m2-ig Többfunkciós tálca: 60-tól 199 g/m2-ig Automatikus dokumentumadagoló: 60-tól 120 g/m2-ig |
| Kétoldalas nyomtatás | A4, Legal, Letter, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLGL, Foolscap Felhasználói méret: minimum 210 × 279,4 mm és maximum 216,0 × 355,6 mm 60-tól 120 g/m2-ig |
| Interfész és szoftver | |
| Interfész típusa | USB 2.0 Hi-Speed, 10BASE-T/100BASE-TX/1000Base-T, Wi-Fi – 802.11b/g/n, vezeték nélküli közvetlen csatlakozás |
| Operációs rendszer kompatibilitás | Windows® 11 / Windows® 10 / Server® 2022 / Server® 2019 / Server® 2016 / Server® 2012R2 / Server® 2012 Mac OS X verzió 10.13 és magasabb Linux |
| Hálózati protokoll | Nyomtatás: TCP/IP (LPD/Port9100/IPP/IPPS/WSD) Szkennelés: Eszközvezérelt szkennelés: fájl: FTP (TCP/IP), SMB3.0 (TCP/IP) E-mail/I-Fax: SMTP (küldés), POP3 (fogadás) Szkennelés számítógépről: TCP/IP Kezelés: SNMPv1, SNMPv3 (IPv4, IPv6) Biztonság: TLS1.3, IPSec, IP-cím szűrés, IEEE802.1X, SNMPv3, SSL (HTTPS, IPPS) Biztonság (vezeték nélküli kapcsolat): Infrastruktúra mód: WEP (64/128 bit), WPA-PSK (TKIP/AES), WPA2-PSK (TKIP/AES), WPA-EAP (AES), WPA2-EAP (AES) Hozzáférési pont mód: WPA2-PSK (AES) |
| Szoftver és nyomtatókezelés | MF Scan Utility eszköz, Távoli felhasználói felület (RUI), Osztályazonosító kezelése, Tonerállapot Eszköz, iW Enterprise Management Console: szerver szoftver eszközcsoportok központi kezelésére eMaintenance: Beépített RDS lehetővé teszi a távoli eMaintenance szolgáltatások nyújtását, mint például a számlálók állapotának ellenőrzése, automatikus kellékanyag-kezelés és távoli diagnosztika Alkalmazáskönyvtár |
| Általános tulajdonságok | |
| Ajánlott havi nyomtatási mennyiség | 750 és 4 000 oldal között havonta |
| Munkaterhelés | Maximum 80 000 oldal havonta |
| Processzor sebessége | 1 200 MHz |
| Memória | 1 GB |
| Tároló | 4GB eMMC |
| Vezérlőpanel | Színes érintőképernyős LCD 12,7 cm |
| Méretek rekeszekkel (Sz × Mé × Ma) | 420 mm × 460 mm × 375 mm |
| Telepítési hely (Sz × Mé × Ma) | 689 mm × 1 081 mm × 824 mm |
| Súly | Kb. 16,3 kg |
| Működési környezet | Hőmérséklet: 10–30 °C Páratartalom: 20–80% relatív páratartalom (kondenzáció nélkül) |
| Tápellátás | 220–240 V (±10%), 50/60 Hz (±2 Hz) |
| Energiafogyasztás | Maximális: körülbelül 1 280 W Nyomtatás közben: körülbelül 480 W Készenléti üzemmód: körülbelül 8 W Alvó üzemmód: körülbelül 0,9 W |
| Zajszintek | Akusztikus nyomás: Működés közben: egyoldalas nyomtatás 53 dB / kétoldalas nyomtatás 52 dB Készenléti üzemmód: zajtalan Zajszint: Működés közben: kétoldalas nyomtatás 68 dB / egyoldalas nyomtatás 66 dB Készenléti üzemmód: zajtalan |
| Fogyóeszközök | |
| Kazetták | Kazetta 070 (3 000 oldal) Kazetta 070H (10 200 oldal) |
| Kiegészítők és lehetőségek | |
| Tételek | Papíradagoló egység AH1 (550 lapos tálca) |
.