A termék leírása ASUS VP32UQ 90LM06S0-B01E70 Monitor, 31,5", IPS, 4K UHD, 60Hz, 4ms, Black, 3R
| Způsob použití | Domácí/Kancelářské |
| Úhlopříčka přesná (") | 31,5 |
| Rozteč bodů (mm) | 0,185 |
| Formát obrazu | Širokoúhlý - 16:9 |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Prohnutý monitor | Ne |
| Jas (cd/m2) - přesný | 350 |
| Jas (cd/m2) - rozsah | 251 - 400 |
| Kontrast (statický) | 1 000:1 |
| Doba odezvy (ms) | 4 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| FreeSync | Ano |
| FreeSync 2 | Ne |
| G-Sync | Ne |
| Rozlišení (šxv) | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozlišení - standard | 4K |
| Pozorovací úhel ver./ hor. | 178/178 |
| Barevná hloubka | 1,07 miliardy |
| VESA standard | Ano |
| Rozměr VESA uchycení | 100 x 100 |
| Konektor DisplayPort | Ano |
| DP počet | 1 |
| Konektor USB | Ne |
| Konektor USB-C | Ne |
| Konektor SCART | Ne |
| Komponentní video | Ne |
| Kompozitní video | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.0 |
| Rozměry (ŠxVxH mm) | 714,6 x 423,7 x 50,4 |
| Hmotnost rozsah (kg) | od 5,1 do 10 kg |
| Montáž na stěnu | ano |
| Repro | Ano |
| Webkamera | Ne |
| Pivot | Ne |
| Výškově nastavitelný stojan | Ne |
| Spotřeba energie (W) | 32 |
| Třída energetické účinnosti | F |
| Záruka | 3 Roky |
| Displej - dotykový | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Hmotnost přesná (kg) | 6,2 |
| Celkový výkon [W] | 4 |
| Barva | Černá |
| Adaptive-Sync | Ano |
*Adaptive-Sync
*Villódzásmentes, Kékfény szűrő
*HDR10
Képernyő típusa: IPS
Háttérvilágítás: LED
Átló [hüvelyk]: 31.5
Felbontás: 3840 x 2160
Ponttávolság [mm]: 0.185
Frissítési frekvencia: 60 Hz
Képarány: 16:9
Kijelző felülete: Tükröződésmentes
Fényerő [cd/m2]: 350
Kontraszt: 1000:1
Válaszidő [ms]: 4 ms (GTG)
Látószögek (Horizontális/Vertikális): 178°/ 178°
Színek száma: 1073.7 M
Hangszórók: 2 W x 2
Csatlakozók:
*DisplayPort 1.2 x 1
*HDMI (v2.0) x 1
*Fülhallgató csatlakozó
Tápellátás: 100-240V, 50/60Hz
Fogyasztás [W]: <32 W
Kikapcsolt állapot [W]: <0.3 W
Fali rögzítés: 100 x 100 mm
Monitor dönthetősége: +8° ~ -5
Szín: fekete
Méretek (állvánnyal, SzxMxM mm): 714,6 x 485,7 x 201,8 mm
Méretek (állvány nélkül, SzxMxM mm): 714,6 x 423,7 x 50,4 mm
Súly [kg]: 6,2, állvánnyal 7,82
Garancia: 36 hó.Sajnálom, de nem tudom lefordítani a megadott URL-t.asus.com/Displays-Desktops/Monitors/Eye-Care/VP32UQ/
ASUS VP32UQ
Az ASUS VP32UQ Eye Care monitor 31,5 hüvelykes 4K UHD (3840 x 2160) IPS panellel rendelkezik, amely 178°-os széles látószöget biztosít, és éles, részletgazdag és magával ragadó nézési élményt nyújt. 100% sRGB valósághű színeket és simább gradációt biztosít. Annak érdekében, hogy a VP32UQ monitor zökkenőmentes játékélményt nyújtson, az Adaptive-Sync technológiát használja a képernyőszakadás megszüntetésére és a sötét területek részleteinek javítására. Az ASUS Eye Care technológia emellett kényelmes nézési élményt biztosít.
Lenyűgöző részletgazdag kép 4K UHD felbontásban
A VP32UQ elmerít egy részletekkel teli világban, lélegzetelállító szinten. 31,5 hüvelykes 4K UHD (3840 x 2160) panellel van felszerelve, amely négyszeres pixelsűrűséget és akár 300%-kal több képernyőterületet biztosít, mint a hasonló méretű Full HD felbontású kijelzők. Ez azt jelenti, hogy élvezheti az éles és részletgazdag képet. Ezenkívül több hely áll rendelkezésre a képernyőn a multitaskinghoz, így gyorsan több dolgot is elvégezhet egyszerre.
Realista kép széles, 178°-os betekintési szöggel
A Full HD felbontás és a keret nélküli IPS panel 178 fokos betekintési szöget biztosít, mind vízszintesen, mind függőlegesen, így szinte bármilyen irányból élvezheti a gyönyörű képet.
Szuper sima kép az Adaptive-Sync funkcióval
Az Adaptive-Sync technológiának köszönhetően a monitor képes kiküszöbölni a frusztráló késéseket vagy a mozgás közbeni kép elmosódását. Lehetővé teszi, hogy azonnal reagáljon arra, ami a képernyőn történik, és élvezze a hihetetlenül sima játékot, így elsőként csaphat le.
ASUS márka exkluzív GamePlus technológiája
Ami a dizájnt illeti, az ASUS mindig a vásárlóira gondol – az exkluzív ASUS GamePlus játékprogram Crosshair, Timer, FPS számláló és Kijelző Igazítás funkciókat kínál játékon belüli fejlesztésekkel, amelyek segítenek többet kihozni a játékából. Ezt a funkciót profi játékosok ötletei alapján fejlesztették ki, akik ennek köszönhetően gyakorolhatták és fejleszthették játéktudásukat.
Több HDR-10 mód a valósághű képért
Mostantól több HDR mód közül választhat, és az aktuális helyzet alapján állíthatja be a HDR monitor teljesítményét.
ASUS kékfény szűrő
Az ASUS Bluelight szűrő megvédi Önt a káros kékfénytől. Könnyen hozzáférhető, intuitív és rugalmas a monitor menüjén keresztül történő zökkenőmentes beállításnak (0-tól a maximumig) köszönhetően.
ASUS Flicker free technológia
Itt az ideje búcsút inteni a szemfáradtságnak és a szem megerőltetésének. A Flicker Free technológia segít csökkenteni a képernyő villogását, és kényelmesebb környezetet biztosít, amely készen áll egy film maratonra. A szűrő úgy van tervezve, hogy minimalizálja a szem megerőltetését, fejfájást és szemfáradtságot, amikor számtalan hosszú órát tölt a monitor előtt.















