A termék leírása ASUS Vivobook 17 X1704VA-AU860W Notebook, i3-1315U, 17,3", FHD, 8GB, 512GB, Intel int, W11H, Blue, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core i3 |
| Generace CPU | Intel 13. generace |
| Přesný model | i3-1315U |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 1,2 |
| Počet jader | 6 |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Otáčky (rpm) | Bez otáček |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Úhlopříčka přesná (") | 17,3 |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 1.4 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 45 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | X1704VA-AU860W |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1080 |
| Paměť - velikost (GB) | 8 |
| Typ paměti | DDR4 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť - počet slotů celkem | 1 |
| Paměť - počet volných slotů | 1 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 720p |
| Podpora Windows Hello | Ne |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 1 |
| USB 2.0 | Ano |
| USB 3.x Type-C (počet) | 2 |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ano |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| MS Office | Ano |
| Dodatečná výbava | usb optická myš |
| Materiál notebooku | Plast |
| Barva | Modrá |
| Hmotnost přesná (kg) | 2,1 |
| Hmotnost | Standardní od 2,01 do 2,5 kg |
| Baterie - články | 3 |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 2280 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 254,3 |
| Šířka (mm) | 399,3 |
| Hloubka (mm) | 19,9 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,5 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 50 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.II |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Pouze napájení |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
| Jas (cd/m2=nits) | 250 |
ASUS Vivobook 17 (X1704VA-AU860W)
* katonai szabvány MIL-STD 810H
* ASUS ErgoSense billentyűzet
* ASUS AI zajszűrés
* 180°-os zsanér
* USB optikai egér
Operációs rendszer: Windows 11 Home
Processzor: Intel Core i3-1315U (6 mag - 2P + 4E, 8 szál, P-core 1,2/4,5 GHz, E-core 0,9/3,3 GHz, 10 MB cache)
Memória: 8GB DDR4 az alaplapon
Foglalatok száma (összesen/szabad): 1x DDR4 SO-DIMM foglalat (1/1)
Merevlemez: 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Bővítőhelyek merevlemezhez: 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4
Optikai meghajtó: nem
Kártyaolvasó: nem
Kijelző: 17,3" FHD (1920x1080) 16:9 tükröződésmentes IPS, 60Hz, 250 nit, 45% NTSC, LED háttérvilágítás
Grafikus kártya: Integrált Intel Iris/Intel UHD Graphics
Audio: SonicMaster, integrált hangszóró, integrált mikrofon
Webkamera: 720p HD
Mutatóeszköz: Precision touchpad
Háttérvilágítású billentyűzet: igen
Numerikus billentyűzet: igen
Ujjlenyomat-olvasó: igen
Hálózat: nem
Vezeték nélküli kommunikáció: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6 802.11ax 1*1 + Bluetooth® 5.2)
USB portok:
* 1x USB 2.0 típus A
* 2x USB 3.2 Gen 1 típus C (1x PD)
* 2x USB 3.2 Gen 1 típus A
További portok:
* 1x HDMI 1.4
* 1x 3,5 mm kombinált audio jack fejhallgatóhoz/mikrofonhoz
* 1x DC-in
Akkumulátor: 50Wh, 3S1P, 3 cellás Li-ion
Tápellátás: USB-C, 45W AC adapter
Biztonsági kezelés: BIOS indítási védelem felhasználói jelszóval, Trusted Platform Module (firmware TPM)
Szín: Quiet Blue
Anyag: műanyag
Méretek: 399,3x254,3x19,9mm
Súly: kb. 2,1kg
Garancia: 2 év
Kétéves prémium ASUS Pick-up and Return garancia cégeknek és magánszemélyeknek INGYEN.
A részletek itt találhatók: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Gyártó weboldala: https://www.asus.com/laptops/for-home/vivobook/asus-vivobook-17-x1704/
A standard garanciához kompatibilis bővítmények kínálatát a kapcsolódó termékek között találja.
* katonai szabvány MIL-STD 810H
* ASUS ErgoSense billentyűzet
* ASUS AI zajszűrés
* 180°-os zsanér
* USB optikai egér
Operációs rendszer: Windows 11 Home
Processzor: Intel Core i3-1315U (6 mag - 2P + 4E, 8 szál, P-core 1,2/4,5 GHz, E-core 0,9/3,3 GHz, 10 MB cache)
Memória: 8GB DDR4 az alaplapon
Foglalatok száma (összesen/szabad): 1x DDR4 SO-DIMM foglalat (1/1)
Merevlemez: 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Bővítőhelyek merevlemezhez: 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4
Optikai meghajtó: nem
Kártyaolvasó: nem
Kijelző: 17,3" FHD (1920x1080) 16:9 tükröződésmentes IPS, 60Hz, 250 nit, 45% NTSC, LED háttérvilágítás
Grafikus kártya: Integrált Intel Iris/Intel UHD Graphics
Audio: SonicMaster, integrált hangszóró, integrált mikrofon
Webkamera: 720p HD
Mutatóeszköz: Precision touchpad
Háttérvilágítású billentyűzet: igen
Numerikus billentyűzet: igen
Ujjlenyomat-olvasó: igen
Hálózat: nem
Vezeték nélküli kommunikáció: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6 802.11ax 1*1 + Bluetooth® 5.2)
USB portok:
* 1x USB 2.0 típus A
* 2x USB 3.2 Gen 1 típus C (1x PD)
* 2x USB 3.2 Gen 1 típus A
További portok:
* 1x HDMI 1.4
* 1x 3,5 mm kombinált audio jack fejhallgatóhoz/mikrofonhoz
* 1x DC-in
Akkumulátor: 50Wh, 3S1P, 3 cellás Li-ion
Tápellátás: USB-C, 45W AC adapter
Biztonsági kezelés: BIOS indítási védelem felhasználói jelszóval, Trusted Platform Module (firmware TPM)
Szín: Quiet Blue
Anyag: műanyag
Méretek: 399,3x254,3x19,9mm
Súly: kb. 2,1kg
Garancia: 2 év
Kétéves prémium ASUS Pick-up and Return garancia cégeknek és magánszemélyeknek INGYEN.
A részletek itt találhatók: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Gyártó weboldala: https://www.asus.com/laptops/for-home/vivobook/asus-vivobook-17-x1704/
A standard garanciához kompatibilis bővítmények kínálatát a kapcsolódó termékek között találja.















