A termék leírása ASUS Vivobook 16 X1605VA X1605VA-MB1679W Notebook, i5-13420H, 16", WUXGA, 16GB, 512GB, UHD Xe, W11H, Black, 2R, Cseh billentyűzet
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core i5 |
| Generace CPU | Intel 13. generace |
| Přesný model | i5-13420H |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,1 |
| Počet jader | 8 |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 1.4 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | 4.5 mm |
| Model notebooku | X1605VA |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 16 |
| Displej - velikost | 16" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (2x 8GB) |
| Typ paměti | DDR4 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť - počet slotů celkem | 1 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 720p |
| Podpora Windows Hello | Ne |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 1 ks |
| USB 2.0 | Ano |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ne |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Materiál notebooku | Plast |
| Barva | Černá |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,88 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 2280 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 24,95 |
| Šířka (mm) | 35,87 |
| Hloubka (mm) | 1,99 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,6 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 42 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.I |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 802.11ac |
| Power Delivery - USB-C | Pouze napájení |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
ASUS Vivobook 16 (X1605VA-MB1679W)
Operációs rendszer: Windows 11 Home – Az ASUS a Windows 11 Pro verziót ajánlja vállalatok számára
Processzor: Intel Core i5-13420H (2.1 GHz-től 4-ig.6 GHz, 8 mag / 12 szál, 12MB cache)
Memória: 8GB DDR4 az alaplapon + 8GB DDR4 SO-DIMM
Foglalatok száma (összesen/szabad): 1 / 0
Teljes memória: 16 GB DDR4
Merevlemez: 512GB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Bővítőhelyek merevlemezhez: 1x M.2 2280 PCIe 3.0x4
Optikai meghajtó: Nem
Kártyaolvasó: Nem
Kijelző: 16" WUXGA (1920×1200), 16:10, IPS-szint, matt, 300 nit, 45% NTSC
Videokártya: Integrált Intel Iris Xe Graphics
Audio: SonicMaster, 2x mikrofon, 3.5 mm-es audio csatlakozó
Webkamera: 720p HD kamera fedéllel
Mutatóeszköz: Érintőpad
Háttérvilágítású billentyűzet: Igen
Numerikus billentyűzet: Igen
Ujjlenyomat-olvasó: Nem
Vezeték nélküli kommunikáció: Wi-Fi 5 (802.11ac, 1×1) + Bluetooth® 5.1
USB portok:
* 1× USB 2.0 Type-A (480 Mbps)
* 2× USB 3.2 Gen 1 Type-A (5 Gbps)
* 1× USB 3.2 Gen 1 Type-C (5 Gbps, tápellátás támogatás)
További portok:
* 1× HDMI 1.4
* 1× 3.5 mm kombinált audio csatlakozó
* 1× DC-in
Akkumulátor: 42Wh, 3 cellás Li-ion
Tápellátás: 65W adapter (o4.5mm, 19V / 3.42A)
Biztonsági kezelés: McAfee, TPM (firmware), BIOS jelszó
Szín: Indiai fekete (műanyag test)
Méretek: 35.87 × 24.95 × 1.99 cm
Súly: 1.88 kg
Garancia: 2 év
Bónusz tartalom: 1 hónap Microsoft 365 (próba verzió)
Előre telepített alkalmazások: MyASUS, ScreenXpert, GlideX
Tanúsítványok: MIL-STD 810H, EPEAT Silver, Energy Star 8.0, RoHS, REACH
Szemvédelem: TÜV Rheinland tanúsítvány
Gyártó weboldala: https://www.asus.com/hu/laptops/for-home/vivobook/vivobook-16-x1605-intel/
Operációs rendszer: Windows 11 Home – Az ASUS a Windows 11 Pro verziót ajánlja vállalatok számára
Processzor: Intel Core i5-13420H (2.1 GHz-től 4-ig.6 GHz, 8 mag / 12 szál, 12MB cache)
Memória: 8GB DDR4 az alaplapon + 8GB DDR4 SO-DIMM
Foglalatok száma (összesen/szabad): 1 / 0
Teljes memória: 16 GB DDR4
Merevlemez: 512GB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Bővítőhelyek merevlemezhez: 1x M.2 2280 PCIe 3.0x4
Optikai meghajtó: Nem
Kártyaolvasó: Nem
Kijelző: 16" WUXGA (1920×1200), 16:10, IPS-szint, matt, 300 nit, 45% NTSC
Videokártya: Integrált Intel Iris Xe Graphics
Audio: SonicMaster, 2x mikrofon, 3.5 mm-es audio csatlakozó
Webkamera: 720p HD kamera fedéllel
Mutatóeszköz: Érintőpad
Háttérvilágítású billentyűzet: Igen
Numerikus billentyűzet: Igen
Ujjlenyomat-olvasó: Nem
Vezeték nélküli kommunikáció: Wi-Fi 5 (802.11ac, 1×1) + Bluetooth® 5.1
USB portok:
* 1× USB 2.0 Type-A (480 Mbps)
* 2× USB 3.2 Gen 1 Type-A (5 Gbps)
* 1× USB 3.2 Gen 1 Type-C (5 Gbps, tápellátás támogatás)
További portok:
* 1× HDMI 1.4
* 1× 3.5 mm kombinált audio csatlakozó
* 1× DC-in
Akkumulátor: 42Wh, 3 cellás Li-ion
Tápellátás: 65W adapter (o4.5mm, 19V / 3.42A)
Biztonsági kezelés: McAfee, TPM (firmware), BIOS jelszó
Szín: Indiai fekete (műanyag test)
Méretek: 35.87 × 24.95 × 1.99 cm
Súly: 1.88 kg
Garancia: 2 év
Bónusz tartalom: 1 hónap Microsoft 365 (próba verzió)
Előre telepített alkalmazások: MyASUS, ScreenXpert, GlideX
Tanúsítványok: MIL-STD 810H, EPEAT Silver, Energy Star 8.0, RoHS, REACH
Szemvédelem: TÜV Rheinland tanúsítvány
Gyártó weboldala: https://www.asus.com/hu/laptops/for-home/vivobook/vivobook-16-x1605-intel/















