A termék leírása ASUS Vivobook 16 TP3607SA TP3607SA-OLED021W Notebook, U7-256V, 16,0", 2880x1800, T, 16GB, 1TB SSD, Arc 140V, W11H, Gray, 2R, Cseh billentyűzet
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core Ultra 7 |
| Generace CPU | Intel Ultra 2. generace |
| Přesný model | U7-256V |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,2 |
| Počet jader | 8 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | OLED/AMOLED |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 120 |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | TP3607SA |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 16 |
| Displej - velikost | 16" |
| Displej - typ | Lesklý |
| Displej - rozlišení | 2880x1800 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti | LPDDR5x |
| Rozměry paměti | Bez přístupných slotů |
| Paměť - maximální velikost | 16 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ano |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Arc/Intel Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Podpora Windows Hello | Ano |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ano |
| USB 3.x (počet) | 1 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 1 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ne |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Materiál notebooku | Plast |
| Barva | Tmavě šedá |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,76 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Baterie - články | 4 články |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 2280 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 24,43 |
| Šířka (mm) | 35,5 |
| Hloubka (mm) | 1,69 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,8 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 500 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 75 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.IV |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 802.11be |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Otáčecí klávesnice |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| NPU - počet TOPs | 47 |
Modell: ASUS Vivobook 16 Flip - TP3607SA
Operációs rendszer: Windows 11 Home
Processzor: Intel Core Ultra 7 Processzor 256V 16GB 2.2 GHz (12 MB Cache, akár 4.8 GHz, 8 mag, 8 szál); Intel AI Boost NPU akár 47
Memória: 16GB LPDDR5X
Foglalatok száma (összesen / szabad): 1/0
Merevlemez: 1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Szabad merevlemezhelyek: nem
Optikai meghajtó: nem
Kijelző: 16" 3K (2880 x 1800) OLED 16:10, 120HZ, 400nits-500nits HDR csúcsfényerő
Stylus: nem
Grafikus kártya: Intel Arc Graphics
Mutatóeszköz: TouchPad
Háttérvilágítású billentyűzet: igen
Numerikus billentyűzet: igen
Webkamera: 1080p biztonsági fedéllel
Ujjlenyomat-olvasó: nem
Hálózat: Ethernet nélkül
Vezeték nélküli kommunikáció: Wi-Fi 7(802.11be) (Tri-band)2*2 + Bluetooth® 5.4 Vezeték nélküli kártya
USB:
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (adatátviteli sebesség akár 5 Gbps)
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C kijelző / tápellátás támogatással (adatátviteli sebesség akár 20 Gbps)
1x Thunderbolt™ 4 kijelző / tápellátás támogatással (adatátviteli sebesség akár 40 Gbps)
További csatlakozók:
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Micro SD kártyaolvasó
Memóriakártya-olvasó: Igen
Akkumulátor: 75WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion
Tápellátás: TYPE-C, 65W AC Adapter
Váz: műanyag
Szín: Matt Szürke
Méretek: 35.50 x 24.43 x 1.69 ~ 1.74 cm
Súly: 1,76 kg
Garancia: 2 év
Kétéves prémium ASUS Pick-up and Return garancia cégeknek és magánszemélyeknek INGYEN.
Részletek itt találhatók: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis/
Gyártó weboldala: https://www.asus.com/cz/laptops/for-home/vivobook/asus-vivobook-16-flip-tp3607/
A standard garanciához kompatibilis bővítmények kínálatát a kapcsolódó termékek között találja.
Operációs rendszer: Windows 11 Home
Processzor: Intel Core Ultra 7 Processzor 256V 16GB 2.2 GHz (12 MB Cache, akár 4.8 GHz, 8 mag, 8 szál); Intel AI Boost NPU akár 47
Memória: 16GB LPDDR5X
Foglalatok száma (összesen / szabad): 1/0
Merevlemez: 1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Szabad merevlemezhelyek: nem
Optikai meghajtó: nem
Kijelző: 16" 3K (2880 x 1800) OLED 16:10, 120HZ, 400nits-500nits HDR csúcsfényerő
Stylus: nem
Grafikus kártya: Intel Arc Graphics
Mutatóeszköz: TouchPad
Háttérvilágítású billentyűzet: igen
Numerikus billentyűzet: igen
Webkamera: 1080p biztonsági fedéllel
Ujjlenyomat-olvasó: nem
Hálózat: Ethernet nélkül
Vezeték nélküli kommunikáció: Wi-Fi 7(802.11be) (Tri-band)2*2 + Bluetooth® 5.4 Vezeték nélküli kártya
USB:
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (adatátviteli sebesség akár 5 Gbps)
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C kijelző / tápellátás támogatással (adatátviteli sebesség akár 20 Gbps)
1x Thunderbolt™ 4 kijelző / tápellátás támogatással (adatátviteli sebesség akár 40 Gbps)
További csatlakozók:
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Micro SD kártyaolvasó
Memóriakártya-olvasó: Igen
Akkumulátor: 75WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion
Tápellátás: TYPE-C, 65W AC Adapter
Váz: műanyag
Szín: Matt Szürke
Méretek: 35.50 x 24.43 x 1.69 ~ 1.74 cm
Súly: 1,76 kg
Garancia: 2 év
Kétéves prémium ASUS Pick-up and Return garancia cégeknek és magánszemélyeknek INGYEN.
Részletek itt találhatók: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis/
Gyártó weboldala: https://www.asus.com/cz/laptops/for-home/vivobook/asus-vivobook-16-flip-tp3607/
A standard garanciához kompatibilis bővítmények kínálatát a kapcsolódó termékek között találja.















