A termék leírása Acer TMB312RN-31 12,2 NX.BEXEC.003 Notebook, N150, 256SSD, 8G, W11PEdu, Cseh billentyűzet
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel N-series |
| Generace CPU | Intel N |
| Přesný model | N150 |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 3,6 |
| Počet jader | 4 |
| Model určen pro školy | Ano |
| Kapacita přesná (GB) | 256GB |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | TMB312RN-31-TCO-C8ZG |
| Typ notebooku | Notebook pro školství |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 12,2 |
| Displej - velikost | 12" - 12,9" |
| Displej - typ | Lesklý |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 8 |
| Typ paměti | LPDDR5 |
| Rozměry paměti | Bez přístupných slotů |
| Paměť - maximální velikost | 8 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ano |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ano |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ano |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 2 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro Education |
| Barva | Černá |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,45 |
| Hmotnost | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ano |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 215 |
| Šířka (mm) | 296 |
| Hloubka (mm) | 19,9-21,5 |
| TCO Certified | Ano |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 3,6 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 53 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Otáčecí klávesnice |
| Numerická část | Ne |
| Thunderbolt 5 | Ne |
Acer TravelMate Spin B3 (TMB312RN-31-TCO-C8ZG)
* Aktív Wacom AES 1.0 Toll a házba építve
* vízálló billentyűzet
* TCO 9 tanúsítvány.0
* katonai szabvány MIL-STD 810H
* Copilot (AI) billentyű
Operációs rendszer: Windows 11 Pro Education
(A Windows EDU operációs rendszerrel rendelkező modelleket jogszerűen csak oktatási intézmények, akadémiai dolgozók és más entitások használhatják, amelyek megfelelnek a Microsoft licencfeltételeinek!) https://www.microsoft.com/hu-hu/education/hogyan-vasarolj/licenceles
Processzor: Intel N-sorozat N150 (4 mag, 4 szál, 3,6 GHz, 6 MB cache)
Memória: 8GB LPDDR5 az alaplapon
Merevlemez: 256GB PCIe NVMe SSD PM4
Optikai meghajtó: nincs
Memóriakártya-olvasó: microSD
Kijelző: érintőképernyős 12,2" WUXGA (1920x1200) 16:10 fényes IPS, 300 nit, Antimikrobiális Corning® Gorilla® Glass with Active Wacom AES 1.0 Pen garaged in body
Grafikus kártya: Intel UHD Graphics 24EU
Audio: Acer TrueHarmony, 2x hangszóró; 2x mikrofon
Webkamera: hátsó FHD USB TNR + elülső 5MP Auto-Focus
Mutatóeszköz: OceanGlass™ Touchpad
Numerikus billentyűzet: nem
Ujjlenyomat-olvasó: nem
Chipkártya-olvasó: nem
Hálózat: nem
Vezeték nélküli kommunikáció: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E Intel AX211 802.11ax 2x2 CNVi + BT 5.3 LE Audio)
USB csatlakozók:
* 2x USB 3.2 Gen 1
* 2x USB Type C™: USB 3.2 Gen 1 (akár 5 Gb/s)/DisplayPort USB-C-n keresztül/töltés USB-n keresztül 5/9/12/15/20V; 3,25A/DC-in 5/9/15/20V; 65W
További csatlakozók:
* 1x HDMI 2.1
* 1x kombinált fejhallgató/mikrofon csatlakozó (3,5mm)
* 1x MicroSD
* 1x Kensington biztonsági zárhely
TPM 2.0: igen
Akkumulátor: 53Wh Li-ion
Tápellátás: 65W USB-C AC adapter PCR50%
Szín: Shale Black
Méretek: 296x215x19,9-21,5mm
Súly: kb. 1,45kg
Garancia: 2 év
* Aktív Wacom AES 1.0 Toll a házba építve
* vízálló billentyűzet
* TCO 9 tanúsítvány.0
* katonai szabvány MIL-STD 810H
* Copilot (AI) billentyű
Operációs rendszer: Windows 11 Pro Education
(A Windows EDU operációs rendszerrel rendelkező modelleket jogszerűen csak oktatási intézmények, akadémiai dolgozók és más entitások használhatják, amelyek megfelelnek a Microsoft licencfeltételeinek!) https://www.microsoft.com/hu-hu/education/hogyan-vasarolj/licenceles
Processzor: Intel N-sorozat N150 (4 mag, 4 szál, 3,6 GHz, 6 MB cache)
Memória: 8GB LPDDR5 az alaplapon
Merevlemez: 256GB PCIe NVMe SSD PM4
Optikai meghajtó: nincs
Memóriakártya-olvasó: microSD
Kijelző: érintőképernyős 12,2" WUXGA (1920x1200) 16:10 fényes IPS, 300 nit, Antimikrobiális Corning® Gorilla® Glass with Active Wacom AES 1.0 Pen garaged in body
Grafikus kártya: Intel UHD Graphics 24EU
Audio: Acer TrueHarmony, 2x hangszóró; 2x mikrofon
Webkamera: hátsó FHD USB TNR + elülső 5MP Auto-Focus
Mutatóeszköz: OceanGlass™ Touchpad
Numerikus billentyűzet: nem
Ujjlenyomat-olvasó: nem
Chipkártya-olvasó: nem
Hálózat: nem
Vezeték nélküli kommunikáció: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E Intel AX211 802.11ax 2x2 CNVi + BT 5.3 LE Audio)
USB csatlakozók:
* 2x USB 3.2 Gen 1
* 2x USB Type C™: USB 3.2 Gen 1 (akár 5 Gb/s)/DisplayPort USB-C-n keresztül/töltés USB-n keresztül 5/9/12/15/20V; 3,25A/DC-in 5/9/15/20V; 65W
További csatlakozók:
* 1x HDMI 2.1
* 1x kombinált fejhallgató/mikrofon csatlakozó (3,5mm)
* 1x MicroSD
* 1x Kensington biztonsági zárhely
TPM 2.0: igen
Akkumulátor: 53Wh Li-ion
Tápellátás: 65W USB-C AC adapter PCR50%
Szín: Shale Black
Méretek: 296x215x19,9-21,5mm
Súly: kb. 1,45kg
Garancia: 2 év















