A termék leírása A4Tech FX51, Klávesnice CZ, bez numeriky, nízkoprofilová typ drátová (USB), bílá
| Výška | 34.2 cm |
| Šířka | 17.0 cm |
| Mélység | 2.7 cm |
A4Tech FX51 vezetékes billentyűzet
Műszaki specifikáció:
• Kompakt Scissor Switch billentyűzet irodai és professzionális használatra
• CZ/SK billentyűzetkiosztás
• Kompakt méret numerikus rész nélkül, helytakarékos és alacsony súlyának köszönhetően ideális hordozásra
• Operációs rendszerek közötti váltás billentyűparancsokkal:
o Mac OS (Fn + O)
o Windows (Fn + O)
• Alacsony profilú Scissor Switch billentyűmechanika (csak 1,5 mm-es billentyűút)
• Alacsony profilú "chocolate" billentyűk lehetővé teszik a hosszú távú munkát ujjfáradás nélkül
• Kompakt Scissor Switch billentyűzet irodai és professzionális használatra
• CZ/SK billentyűzetkiosztás
• Kompakt méret numerikus rész nélkül, helytakarékos és alacsony súlyának köszönhetően ideális hordozásra
• Operációs rendszerek közötti váltás billentyűparancsokkal:
o Mac OS (Fn + O)
o Windows (Fn + O)
• Alacsony profilú Scissor Switch billentyűmechanika (csak 1,5 mm-es billentyűút)
• Alacsony profilú "chocolate" billentyűk lehetővé teszik a hosszú távú munkát ujjfáradás nélkül
• Multimédiás billentyűk:
o kezdőlap
o rendszer váltás
o vissza
o keresés
o bemenetek váltása
o képernyőkép
o előző számra ugrás
o következő számra ugrás
o lejátszás & szünet
o hang némítása
o hangerő csökkentése
o hangerő növelése
o kezdőlap
o rendszer váltás
o vissza
o keresés
o bemenetek váltása
o képernyőkép
o előző számra ugrás
o következő számra ugrás
o lejátszás & szünet
o hang némítása
o hangerő csökkentése
o hangerő növelése
• FN Lock funkció a billentyűparancsok egyérintéses eléréséhez
• Tápellátás USB-C (Type C) porton keresztül
• A csomag tartalma egy kábel:
o 150 cm-es USB-C (Type C) -> USB-A tápkábel
• Beépített kihajtható lábak a billentyűzet magasságának beállításához
• Csúszásmentes gumilábak a maximális stabilitásért
• Egyszerű Plug & Play telepítés, nincs szükség illesztőprogramok telepítésére és letöltésére (csak csatlakoztassa az USB kábelt a számítógép vagy laptop USB portjához)
• Univerzális kompatibilitás Windows, Mac OS operációs rendszerekkel
• Tápellátás USB-C (Type C) porton keresztül
• A csomag tartalma egy kábel:
o 150 cm-es USB-C (Type C) -> USB-A tápkábel
• Beépített kihajtható lábak a billentyűzet magasságának beállításához
• Csúszásmentes gumilábak a maximális stabilitásért
• Egyszerű Plug & Play telepítés, nincs szükség illesztőprogramok telepítésére és letöltésére (csak csatlakoztassa az USB kábelt a számítógép vagy laptop USB portjához)
• Univerzális kompatibilitás Windows, Mac OS operációs rendszerekkel
Alapvető specifikációk:
| Billentyűzet típusa: | membrános |
| Csatlakozás típusa: | USB |
| Multimédiás billentyűk: | Igen |
| Billentyűk típusa | alacsony profilú |
| Kiosztás: | CZ/SK |
| Szín: | fehér |
| Kábel hossza: | 1.5 m |
| Méret: | 285 x 124 x 17 mm |
| Súly: | 335 g |















