A termék leírása A4Tech FX50, Klávesnice CZ, klasická, nízkoprofilová typ drátová (USB), bílá
| Výška | 48.0 cm |
| Šířka | 18.0 cm |
| Mélység | 2.7 cm |
Vezetékes billentyűzet A4Tech FX50
Műszaki specifikáció:
• Ollós kapcsolós billentyűzet irodai és professzionális használatra
• CZ/SK billentyűzetkiosztás
• Speciális billentyűkkel történő váltás az operációs rendszerek között:
o Mac OS
o Windows
• Ollós kapcsolós billentyűzet irodai és professzionális használatra
• CZ/SK billentyűzetkiosztás
• Speciális billentyűkkel történő váltás az operációs rendszerek között:
o Mac OS
o Windows
• Alacsony profilú ollós kapcsolós mechanika (csak 1,5 mm-es billentyűút)
• Alacsony profilú "csokoládé" billentyűk lehetővé teszik a hosszú távú munkát ujjfáradtság nélkül
• Alacsony profilú "csokoládé" billentyűk lehetővé teszik a hosszú távú munkát ujjfáradtság nélkül
• Multimédiás billentyűk:
o kezdőlap
o rendszer váltás
o vissza
o keresés
o bemenetek váltása
o képernyőkép
o előző számra ugrás
o következő számra ugrás
o lejátszás & szünet
o némítás
o hangerő csökkentése
o hangerő növelése
o kezdőlap
o rendszer váltás
o vissza
o keresés
o bemenetek váltása
o képernyőkép
o előző számra ugrás
o következő számra ugrás
o lejátszás & szünet
o némítás
o hangerő csökkentése
o hangerő növelése
• Billentyűk a számológép és a zenelejátszás indításához
• FN Lock funkció a billentyűparancsok egyérintéses eléréséhez
• Beépített kihajtható lábak a billentyűzet magasságának beállításához
• Csúszásmentes gumilábak a maximális stabilitásért
• Egyszerű Plug & Play telepítés illesztőprogramok telepítése és letöltése nélkül (csak csatlakoztassa az USB kábelt a számítógép vagy laptop USB-A portjához)
• Univerzális kompatibilitás Windows, Mac OS operációs rendszerekkel
• FN Lock funkció a billentyűparancsok egyérintéses eléréséhez
• Beépített kihajtható lábak a billentyűzet magasságának beállításához
• Csúszásmentes gumilábak a maximális stabilitásért
• Egyszerű Plug & Play telepítés illesztőprogramok telepítése és letöltése nélkül (csak csatlakoztassa az USB kábelt a számítógép vagy laptop USB-A portjához)
• Univerzális kompatibilitás Windows, Mac OS operációs rendszerekkel
Alapvető specifikációk:
| Billentyűzet típusa: | membrános |
| Csatlakozás típusa: | USB |
| Multimédiás billentyűk: | Igen |
| Billentyűk típusa | alacsony profilú |
| Kiosztás: | CZ/SK |
| Szín: | fehér |
| Kábel hossza: | 1.5 m |
| Méret: | 420 x 126 x 20 mm |
| Súly: | 522 g |















