A termék leírása Marvo Myš M358, 7200DPI, optika, 7tl., drátová USB, černá, herní, podsvícená
| Výška | 15.5 cm |
| Šířka | 6.0 cm |
| Mélység | 20.0 cm |

Marvo Egér M358 - amikor 6 gomb nem elég



Első pillantásra, amikor megláttam ezt az egeret, megjelenésével egy meg nem nevezett versenytársra emlékeztetett.
Az egyetlen, amit mondhatok, hogy az első betű R. Valaha éppen ilyen egerem volt, ezért érdekelt, hogy Marvo képes-e varázsolni egy egeret, amit nehéz lesz elhagyni. Két nap játék után végül el kellett mennem, mivel a barlangban nem lehet örökké létezni. És hogy teljesített az egér? Kicsomagolás után nagyon örültem az 1 méter hosszú fonott kábelnek.5 m. Ha máshol is játszol, mint otthon, vagy több eszközön használod az egeret, ez egy nagyszerű funkció. Nem kell aggódnia a felesleges károsodás és a funkcionalitás elvesztése miatt. Ergo design egér remekül illeszkedett a kézbe, és még hosszú órák játék után sem éreztem fáradtság jeleit. MOBA játékok, mint például a DOTA vagy a LOLko játszása közben teljes mértékben kihasználtam mind a 7 programozható gombot, ahol a bindek és makrók pontosan úgy működtek, ahogy kellett. Mivel a MOBA játékoknál úgy kattintasz, mintha az életed múlna rajta, a 8 millió kattintásig terjedő élettartam hosszú évekre és még azon túl is biztosítja a hátteret. Az optikai érzékelő ezen az egéren szinte minden felületen kiválóan működik, és ha növelni kellett az egér DPI-jét, elegendő volt egy gombnyomás a felső oldalon. A választék 800-1600-2400-3200-4800-7200 DPI, és az egérgörgő háttérvilágítása mindig az éppen használt érzékenységet jelzi. Végül nem hiányozhat a RAINBOW háttérvilágítás, ahol számos effekt közül választhat, és a Marvo alkalmazás segítségével konfigurálható is. Ezt mind csatlakoztatja a számítógépéhez USB porton keresztül, és máris belekezdhet a végtelen órákon át tartó játékba és az ellenfelek legyőzésébe.
Paraméterek
| Szenzor: | optikai, A725F |
| Kapcsoló típusa: | Huanyu - akár 8 millió. kattintás |
| Gombok száma: | 7 |
| Programozható gombok: | igen |
| Beépített memória: | nem |
| Saját profilok száma: | 4 |
| Max.DPI: | 7200 |
| DPI lehetőség: | 800 - 1600 - 2400 - 3200 - 4800 - 7200 |
| Max.követési sebesség: | 250 IPS |
| Állítható DPI: | Igen |
| Makró: | Igen |
| Háttérvilágítás: | RGB Szivárvány |
| Háttérvilágítás kikapcsolási lehetőség: | Igen |
| Válaszidő: | 125 Hz |
| Súly: | 105 g |
| Méret: | 127 x 67 x 39 mm |
| USB kábel hossza: | 1.5 m |
| Szoftver: | Igen |
| Windows támogatás: | Win 7/8/10/11 |
| Garancia: | 2 év |















