Zebra 05319BK10245 ZipShip 5319, thermal transfer ribbon, wax, 102mm
A képek csak illusztrációk.
Rendes ár 17 213 ft. (ÁFA-val)
Megtakarít 7 802 ft. (45%)
9 411 ft.
7 410.24 ft. (ÁFA nélkül)
Elértetőség7-10 nap
A mi kódunk: i624_tt0296
Paramétereket
TTR anyag:
Viasz (wax)
Mag átmérője:
25,4 mm (1")
TTR filmtekercs (m):
450 m
TTR filmszélesség (mm):
102 mm
TTR fólia kivitelezés:
Szerep
Termékleírás
Zebra ZipShip 5319, termotranszfer szalag, 5319 viasz, középkategóriás/felsőkategóriás nyomtatókhoz, tekercsszélesség: 102mm, mag: 25,4mm, hossz: 450m.