Zebra 02100BK22045 TTR szalag 220mm x 450m viasz
A képek csak illusztrációk.
Rendes ár 21 272 ft. (ÁFA-val)
Megtakarít 9 639 ft. (45%)
11 633 ft.
9 159.84 ft. (ÁFA nélkül)
Elértetőség7-10 nap
A beszállítónál:100 és több darab
A mi kódunk: i624_tt0432
Paramétereket
TTR anyag:
Viasz (wax)
Mag átmérője:
25,4 mm (1")
TTR filmtekercs (m):
450 m
TTR filmszélesség (mm):
220 mm