Zebra 02100BK10645 TTR szalag 106mm x 450m viasz
A képek csak illusztrációk.
Rendes ár 10 233 ft. (ÁFA-val)
Megtakarít 4 635 ft. (45%)
5 598 ft.
4 407.87 ft. (ÁFA nélkül)
Elértetőség7-10 nap
A beszállítónál:20 és több darab
A mi kódunk: i624_tt0429
Paramétereket
TTR anyag:
Viasz (wax)
Mag átmérője:
25,4 mm (1")
TTR filmtekercs (m):
450 m
TTR filmszélesség (mm):
106 mm