A termék leírása HP ProBook 4 G1i 16 U5-255U CE0V3ET#BCM Notebook, 32, 512, W11P, 13TOPS, Cseh billentyűzet
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core Ultra 5 |
| Generace CPU | Intel Ultra 2. generace |
| Přesný model | U5-225U |
| Počet jader | 12 |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | G1i |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 16 |
| Displej - velikost | 16" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 32 |
| Počet paměti RAM | 32GB (2x 16GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - rychlost | 5600 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Arc/Intel Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 2 |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| MS Office | Ne |
| Barva | Stříbrná |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,74 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Baterie - články | 3 |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 3R |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 17 |
| Šířka (mm) | 359,4 |
| Hloubka (mm) | 251 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,8 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 48 |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| MS GamePass Trial | Ne |
HP ProBook 4 G1i
Operációs rendszer: Windows 11 Pro
Processzor: Intel® Core™ Ultra 5 225U (akár 4.8 GHz Intel® Turbo Boost technológiával, 12 MB L3 gyorsítótár, 12 mag, 14 szál)
Memória: 2 x 16GB DDR5 SODIMM 5600MT/s
Foglalatok száma (összesen/szabad): 2 / 0
Merevlemez: 512GB SSD
Optikai meghajtó: Nincs
Kártyaolvasó: Nincs
Kijelző: 16" átlós, WUXGA (1920 x 1200), IPS, tükröződésmentes, 300 nit, 62.5% sRGB
Grafikus kártya: Integrált Intel Graphics
Webkamera: 1080p
Háttérvilágítású billentyűzet: Igen
Numerikus billentyűzet: Igen
Hálózat: Realtek RTL8111HSH-CG GbE
Vezeték nélküli kommunikáció: Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2x2) és Bluetooth® 5.3 vezeték nélküli kártya
Portok:
*1 HDMI 2.1
*1 sztereó fejhallgató/mikrofon kombinált csatlakozó
*1 RJ-45
*2 USB Type-A 5Gbps jelátviteli sebesség (tápellátással)
*2 USB Type-C® 20Gbps jelátviteli sebesség (USB Power Delivery 3.0, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge)
Akkumulátor: HP Long Life 3-cell, 48 Wh Li-ion
Tápellátás: 45 W USB Type-C® adapter
Szín: Ezüst
Méretek: 35,94 x 25,1 x 1,7 cm (hátul)
Súly: 1,74
Garancia: 3 év















