A termék leírása HP Omnibook 5 NGAI 16-ag1003nc C09XBEA#BCM Notebook, AI7-350, 16", WUXGA, 16GB, 1TB, AMD int, W11H, Silver, 3R, Cseh billentyűzet
| Výrobce | AMD |
| Typ CPU | AMD Ryzen AI 7 |
| Generace CPU | AMD Ryzen AI řady 300 |
| Přesný model | AI7-350 |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2 |
| Počet jader | 8 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | 16-ag1003nc |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 16 |
| Displej - velikost | 16" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti | LPDDR5x |
| Rozměry paměti | Bez přístupných slotů |
| Paměť Intel Optane | Ne |
| Paměť - rychlost | 7500 |
| Paměť - maximální velikost | 16 |
| Disk - typ | SSD |
| Podpora RAID | Ne |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | AMD Radeon 860M Graphics |
| Polohovací zařízení | HP Imagepad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 2 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Express card | Ne |
| TPM 2.0 | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| MS Office | Ano |
| Materiál notebooku | Plast |
| Barva | Stříbrná |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,79 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Výdrž na baterie (hod.) | 8 a více |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Záruka notebooku | 3R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 254,8 |
| Šířka (mm) | 357,7 |
| Hloubka (mm) | 17,9 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 5 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 59 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.IV |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Funkce Copilot+ | Ano |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| MS GamePass Trial | 3 měsíce |
| NPU - počet TOPs | 50 |
HP OmniBook 5 NGAI 16-ag1003nc
Operációs rendszer: Windows 11 Home
Processzor: AMD Ryzen AI 7 350 (8 mag, 16 szál, 2,0/5,0 GHz, 16 MB cache)
Memória: 16GB LPDDR5x-7500 (integrált)
Merevlemez: 1 TB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
Optikai meghajtó: nem
Kártyaolvasó: nem
Ujjlenyomat-olvasó: nem
Kijelző: 40,6 cm (16”) IPS kijelző 2K (1920 x 1200) felbontással, vékony kerettel, tükröződésmentes bevonattal, 300 nittel és 62.5% sRGB
Grafikus kártya: Integrált AMD Radeon 860M Graphics
Audio: DTS:X® Ultra; Kettős hangszórók; HP Audio Boost
Webkamera: HP TrueVision 1080p környezeti zajcsökkentéssel és két integrált mikrofonnal
TPM 2.0: igen
Pozicionáló eszköz: HP Imagepad
Háttérvilágítású billentyűzet: igen
Numerikus billentyűzet: igen
Hálózat és vezeték nélküli kommunikáció: Realtek Wi-Fi 6 (2x2) vezeték nélküli kártya és Bluetooth® 5.4
Interfész:
* 1x USB Type-A 10Gb/s átviteli sebességgel
* 1x USB Type-A 5Gb/s átviteli sebességgel
* 2x USB Type-C® 10Gbps (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™ 1.4a, HP Sleep and Charge)
* 1x kombinált mikrofon/fejhallgató
* 1x HDMI 2.1
Akkumulátor: 3 cellás Li-polimer akkumulátor, 59 Wh
Tápellátás: 65W USB Type-C® tápegység
Méretek: 35,77 x 25,48 x 1,79 cm
Súly: 1,79 kg
Szín: Glacier ezüst
Garancia: 3 év
A Care Pack megfelelő kompatibilitásához használja a HP portált
https://cpc2.ext.hp.com/?országok=CZ
Operációs rendszer: Windows 11 Home
Processzor: AMD Ryzen AI 7 350 (8 mag, 16 szál, 2,0/5,0 GHz, 16 MB cache)
Memória: 16GB LPDDR5x-7500 (integrált)
Merevlemez: 1 TB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
Optikai meghajtó: nem
Kártyaolvasó: nem
Ujjlenyomat-olvasó: nem
Kijelző: 40,6 cm (16”) IPS kijelző 2K (1920 x 1200) felbontással, vékony kerettel, tükröződésmentes bevonattal, 300 nittel és 62.5% sRGB
Grafikus kártya: Integrált AMD Radeon 860M Graphics
Audio: DTS:X® Ultra; Kettős hangszórók; HP Audio Boost
Webkamera: HP TrueVision 1080p környezeti zajcsökkentéssel és két integrált mikrofonnal
TPM 2.0: igen
Pozicionáló eszköz: HP Imagepad
Háttérvilágítású billentyűzet: igen
Numerikus billentyűzet: igen
Hálózat és vezeték nélküli kommunikáció: Realtek Wi-Fi 6 (2x2) vezeték nélküli kártya és Bluetooth® 5.4
Interfész:
* 1x USB Type-A 10Gb/s átviteli sebességgel
* 1x USB Type-A 5Gb/s átviteli sebességgel
* 2x USB Type-C® 10Gbps (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™ 1.4a, HP Sleep and Charge)
* 1x kombinált mikrofon/fejhallgató
* 1x HDMI 2.1
Akkumulátor: 3 cellás Li-polimer akkumulátor, 59 Wh
Tápellátás: 65W USB Type-C® tápegység
Méretek: 35,77 x 25,48 x 1,79 cm
Súly: 1,79 kg
Szín: Glacier ezüst
Garancia: 3 év
A Care Pack megfelelő kompatibilitásához használja a HP portált
https://cpc2.ext.hp.com/?országok=CZ



















