A termék leírása ASUS Swift PG38UQ 90LM08M0-B01170 Monitor, ROG, 38", IPS, 4K UHD, 144Hz, 1ms, Black, 2R
| Herní provedení | Ano |
| Způsob použití | Herní |
| Úhlopříčka přesná (") | 38 |
| Rozteč bodů (mm) | 0,219 |
| Formát obrazu | Širokoúhlý - 16:9 |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Prohnutý monitor | Ne |
| Jas (cd/m2) - přesný | 350 |
| Jas (cd/m2) - rozsah | 251 - 400 |
| Kontrast (statický) | 1 000:1 |
| Doba odezvy (ms) | 1 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 144 |
| FreeSync | Ano |
| G-Sync | Ano |
| Rozlišení (šxv) | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozlišení - standard | 4K |
| Pozorovací úhel ver./ hor. | 178/178 |
| Barevná hloubka | 16,7 milionu |
| VESA standard | Ano |
| Rozměr VESA uchycení | 100 x 100 |
| Konektor DisplayPort | Ano |
| DP počet | 1 |
| Konektor USB | Ano |
| Konektor USB-C | Ne |
| Konektor SCART | Ne |
| Komponentní video | Ne |
| Kompozitní video | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Rozměry (ŠxVxH mm) | 861 x 522,2 x 47,8 |
| Hmotnost rozsah (kg) | od 5,1 do 10 kg |
| Montáž na stěnu | ano |
| Repro | Ano |
| Webkamera | Ne |
| Pivot | Ne |
| Spotřeba energie (W) | 50 |
| Třída energetické účinnosti | G |
| Záruka | 2 Roky |
| Displej - typ | Matný |
| Displej - dotykový | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Hmotnost přesná (kg) | 9,04 |
| Celkový výkon [W] | 10 |
| Barva | Černá |
| Adaptive-Sync | Ano |
*Trace Free technológia
*GamePlus
*Alacsony kék fény
*HDCP támogatás 2.2
*Játék vizuál
*VRR technológia (Adaptive-Sync)
*Extrém alacsony mozgáselmosódás
*ELMB Sync
*Árnyékfokozó
*Kijelző Widget, DisplayWidget Center
*PIP (PbP) technológia
Képernyő típusa: Gyors IPS
Háttérvilágítás: WLED
Átló [hüvelyk]: 38
Felbontás: 3840 x 2160
Ponttávolság [mm]: 0.219 mm
Frissítési frekvencia [Hz]: 144 Hz
Képarány: 16:9
Kijelző felülete: Csillogásmentes
Fényerő [cd/m2]: 350
Kontraszt: 1000:1
Válaszidő [ms]: 1 ms (GTG)
Látószögek (Horizontális/Vertikális): 178°/ 178°
Színek száma: 16.7 M
Hangszórók: 5W x 2
Csatlakozók:
*DisplayPort 1.4 DSC x 1
*HDMI (v2.1) x 2
*Fülhallgató csatlakozó
*USB Hub: 4x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Tápegység: 100-240V, 50/60Hz
Fogyasztás [W]: <50 W
Készenléti üzemmód [W]: <0.5 W
Fali rögzítés: 100 x 100 mm
Monitor dönthetősége:
*1/4" Állvány csatlakozó
*Döntés (+5° ~ -5°)
Szín: Fekete
Méretek (állvánnyal, SzxMxM mm): 861 x 583.9 x 255.4 mm
Méretek (állvány nélkül, SzxMxM mm): 861 x 522.2 x 47.8 mm
Súly [kg]: 9.04 kg/ 10.23 kg
Garancia: 24 hó.
https://rog.asus.com/monitors/above-34-inches/rog-swift-pg38uq/
ROG Swift PG38UQ
- 38 hüvelykes 4K UHD (3840 x 2160) felbontású játékmonitor, 144Hz-es frissítési gyakorisággal és Adaptive-Sync technológiával a rendkívül sima játékélményért
- ASUS Fast IPS technológia lehetővé teszi az 1 ms (GTG) válaszidőt a tiszta, magas képkockasebességű játékélményért.
- Magas dinamikatartományú (HDR) technológia DisplayHDR 600 tanúsítvánnyal és 98%-os professzionális DCI-P3 színtartománnyal biztosítja a kivételes kontrasztot és színteljesítményt.
- HDMI 2.1 támogatja a natív 4K 120 Hz-es játékot kromatikus alámintavételezés nélkül (4:4:4) a PlayStation 5 és Xbox Series X rendszereken.
- Kiterjedt csatlakozási lehetőségek, beleértve a DisplayPort 1 interfészt.4 Display Stream Compression (DSC) technológiával, HDMI 2.1, USB hubok és állvány aljzatok a monitor tetején.
- Kompatibilis az NVIDIA G-SYNC rendszerrel, és tartalmazza az AMD FreeSync Premium Pro és a VESA AdaptiveSync144Hz technológiákat, amelyek rendkívül sima, szakadásmentes képet és alacsony késleltetést biztosítanak.
ELSŐ 38 HÜVELYKES HDMI 2 JÁTÉKMONITOR.1 A VILÁGON
A ROG Swift PG38UQ az első 38 hüvelykes játékmonitor HDMI 2 interfésszel.1 a világon, amely 4K UHD felbontású képet és 1 ms GTG válaszidőt biztosít a szupergyors játékhoz nagy képernyőn. A Display Stream Compression (DSC) és az Adaptive-Sync technológiának köszönhetően a Swift PG38UQ a HDMI 2 interfészen keresztül lehetővé teszi.1 rendkívül sima játék 4K 120 Hz felbontásban a legújabb konzolokon. Ezenkívül a 98%-os DCI-P3 színtartomány és a DisplayHDR 600 tanúsítvány biztosítják a valósághű színeket.
SZUPERGYORS JÁTÉK HDMI 2.1
HDMI 2.1 lehetővé teszi a legújabb konzolokon a lenyűgöző játékélményeket, és natív 4K UHD felbontású képet biztosít a játékosoknak lenyűgöző, akár 120 Hz-es frissítési gyakorisággal, kromatikus mintavételezés nélkül.
NAGY SIKER AZ ÚJ GENERÁCIÓS JÁTÉKOKKAL
PC-n a játék még jobb, a legújabb grafikus kártyákkal akár 4K 144 Hz-et is kínál. A DSC technológia támogatja a 4K UHD felbontású képet egyetlen DisplayPort 1 csatlakozáson keresztül.4 azáltal, hogy minden képkockát valós időben tömörít és kitömörít anélkül, hogy a képminőség romlana.
ULTRAGYORS 144 HZ-ES FRISSÍTÉSI FREKVENCIA ÉS 1MS GTG
A gyors, első személyű lövöldözős játékoktól a valós idejű stratégiákig - játssz a legújabb játékokkal a legmagasabb grafikai beállítások mellett, vajsimán 144 képkocka/másodperc sebességgel és 1 ms GTG válaszidővel.
ADAPTIVE-SYNC TECHNOLÓGIA A ZÖKKENŐMENTES JÁTÉKÉRT
A G-Sync és FreeSync Premium technológiákkal kompatibilis tanúsítvány biztosítja, hogy a ROG Swift PG38UQ rendkívül zökkenőmentes képet nyújt alacsony késleltetéssel.
MAGAS DINAMIKATARTOMÁNY (HDR) KIVÉTELES SZÍNEKKEL
A DCI-P3 98%-os színtartomány és a kiváló színkontraszt biztosítja, hogy a monitor megfelel a DisplayHDR 600 tanúsítványi szabványoknak. Élvezze a hűséges színeket a legfényesebb fehérrel és a legsötétebb fekete árnyalatokkal együtt.
ASUS DYNAMIC SHADOW BOOST
Ez a technológia automatikusan világosítja a kép sötét területeit anélkül, hogy megváltoztatná a többi területet. Megkönnyíti a sötét területeken rejtőzködő ellenségek felfedezését, és javítja a megfigyelés általános élményét.
GAMEPLUS
Az ASUS exkluzív funkciója, az integrált GamePlus billentyűparancs, olyan játékbeli fejlesztéseket kínál, amelyek segítenek többet kihozni a játékból. Ezt a funkciót profi játékosokkal közösen fejlesztették ki, amely lehetővé teszi számukra, hogy eddzenek és fejlesszék játéktudásukat.
EXTRÉM ALACSONY MOTION BLUR (ELMB) SYNC
Az ELMB szinkronizációnak köszönhetően egyszerre lehet bekapcsolni az alacsony mozgáselmosódás technológiát és az adaptív szinkronizációt, amely kiküszöböli a szellemképet és a szakadozást, és rendkívül éles játékokat biztosít magas képkockasebességgel.
DISPLAYWIDGET CENTER
Az új DisplayWidget Center szoftver lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy könnyedén módosítsák a monitor beállításait egy intuitív felület és egér segítségével - így nincs szükség az OSD menü elérésére.
ROBOSZTUS KAPCSOLAT
Figyelmeztetés:
A leírás, a képek és az egyes paraméterek a választott modelltől és konfigurációtól függően eltérhetnek.















