A termék leírása Acer H6815BD/DLP/4000lm/4K UHD/2x HDMI
| Formát obrazu | Širokoúhlý - 16:9 |
| Konektor S - video | Ne |
| Konektor USB | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Repro | Ano |
| Spotřeba energie (W) | 245 |
| Výstup VGA | Ano |
| Výstup DVI | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Hmotnost přesná (kg) | 2,88 |
| HDMI (počet) | 2 ks |
| Značka a model | Acer H6815BD |
| Technologie | DLP/LED |
| Přesná svítivost (ANSI) | 4000 |
| Svítivost (ANSI) | od 3 100 do 4 100 |
| Kontrast | do 10 000:1 |
| Nativní rozlišení | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Podporované rozlišení (max) | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Projektor pro domácí kino | Ano |
| Max. velikost obrazu (palce) | 300" |
| Wi-Fi | Ne |
| Hmotnost (kg) | do 3 |
| 3D technologie | Ano |
| Min. projekční vzdálenost (m) | 1 |
| Max. projekční vzdálenost (m) | 10 |
| Barva | Bílá |
| Umístění | Stolní/Stropní |
A futballmódnak és a 240 Hz-es frissítési frekvenciának köszönhetően minden részletet megragadhat a továbbfejlesztett színekben.
* 4K UHD felbontás
* Fényerő 4 000 lumen
* HDR10 kompatibilis
* Blu-ray 3D támogatás
Vetítési technológia: DLP
Natív felbontás: 3840 x 2160
Támogatott felbontás: 4K UHD
Megjelenített színek száma: 1,07 milliárd szín (30 bit)
Fényerő [lm]: Akár 4000 lm
Kontraszt: 10,000:1
Képarány: 16:9, 4:3
Képméret [hüvelyk]: Minimális képátló: 685.80 mm, Maximális képátló: 7.62 m (300")
Vetítési távolság: 1 m - 10 m
Vetítési arány: 1,5 - 1,65 (2540 mm @ 3,30 m)
Nagyítás: optikai 1.1 x, digitális 2 x
3D támogatás: Blu-ray 3D támogatás
Hang: 1 x 3 W, Mono
Interfész:
*2 x HDMI (1.4a)
*Audio kimenet
*Audio vonal kimenet
*RS-232 (D-sub)
Kompatibilitás:
*Videó kompatibilitás: PAL, SECAM, SDTV, EDTV, HDTV, NTSC
*PC kompatibilitás: Mac PC, Windows PC
Tápellátás: 120 V AC. 230 V AC, Power Supply 100 V AC~240 V AC
Fogyasztás [W]: 245 W
Méretek [mm]: 93.8 mm x 322 mm x 225 mm
Súly [kg]: 2.88 kg
Garancia: 24 hó.Sajnálom, de nem tudom lefordítani a megadott URL-t.acer.com/datasheets/2021/4871/CXI4/MR.JTA11.001.html
Acer H6815BD
Élvezze a valósághű szórakozást a H6815BD projektorral, amely 4K felbontással, 4 000 ANSI lumen fényerővel és HDR10 formátum kompatibilitással büszkélkedhet. Mindez hozzájárul a csodálatosan tiszta és dinamikus képhez. Várja már a fontos mérkőzést? A Football Mode üzemmódban, amely akár 240 Hz-es frissítési frekvenciával is kiegészül, egyetlen pillanatot sem fogsz elszalasztani, amikor a labda átsuhan a pályán.

4K UHD felbontás
Merüljön el egy teljesen új környezetben a soha nem látott részleteknek és színpontosságnak köszönhetően. 4K UHD felbontású vetítésnél, amely négyszer nagyobb, mint a Full HD, a részletek 8,3 millió ponton jelennek meg.

4 000 lumen fényerő
A kép rendkívül tiszta és ragyogó lesz távolról is, nappali fényben vagy közepes és nagyobb méretű helyiségekben is, köszönhetően a 4 000 lumen fényerőnek.

Kompatibilitás a HDR10 formátummal
A kontrasztarány és a színpaletta kiterjesztése a HDR10 technológia segítségével lehetővé teszi a valósághűbb és természetesebb kép elérését. A HDR egy képalkotó technológia, amely a skaláris chip dekódolása és a leképezési technológia segítségével mélyebb fekete és fehér kontrasztszinteket hoz létre, ezáltal valósághű képet alkot, és így magával ragadóbb élményt kínál.

1080p felbontás 240 Hz-es frissítési gyakorisággal
Az FHD 1080p felbontás élességének és a figyelemre méltó 240 Hz-es frissítési gyakoriságnak köszönhetően, amelyek hihetetlenül sima képet biztosítanak, soha nem fog lemaradni a gyors tempójú sportok, filmek és játékok egyetlen részletéről sem.

Futball mód
Hívd meg barátaidat, és oszd meg a sportnézés közös élményét egy hatalmas képernyőn. A Futball mód még tökéletesebb színmegjelenítést biztosít, így lehetővé teszi az összes esemény rögzítését.

Alacsony, mindössze 8,4 ms belépési késleltetés
Élvezze a gyors, késés nélküli irányítást, akár verseny-, sport- vagy akciójátékokat játszik, a rendkívül alacsony késleltetésnek köszönhetően, amely a képkockák késését hihetetlen 8,4 ms-ra csökkenti.

Blu-ray 3D támogatás
Felejtsd el a két dimenziót, ma a 3D a menő. A Blu-ray 3D megjelenítés támogatásának köszönhetően úgy fog tűnni, mintha a képek kiugranának a képernyőről a szobába.

Kép eltolása
Vetítsen pontosan és problémamentesen a telepítéssel. A kép eltolásával és a digitális zoommal a képet úgy mozgathatja, hogy pontosan illeszkedjen a vetítőfelületéhez anélkül, hogy meg kellene változtatnia a projektor jelenlegi elhelyezését.

Korrekció a 4 sarokban
A 4 sarokban történő korrekció funkcióval gyorsan és egyszerűen állítható a torzítás minden sarokban.
















