(Hé - Pé: 8:00 - 16:00)info@cdrmarket.hu
vissza a listához

Lexmark 80C2SK0 fekete (black) utángyártott toner

Lexmark 80C2SK0 fekete (black) utángyártott toner
A képek csak illusztrációk.
25 975 ft.
20 452.76 ft. (ÁFA nélkül)
Elértetőségáltalában 3-7 nap
A mi kódunk: TBLE80C2SK0
KompatibilisFekete  szín2 500 oldal

Paramétereket

Típus:
Kompatibilis
Színe:
Fekete
Oldal mennyiség:
2 500

Termékleírás

 

Miért vásárolja meg a Okos töltőnket?

  • Alacsonyabb ár a Lexmark nyomtatókhoz kompatibilis patronok esetében az eredeti patronokkal összehasonlítva, akár 80%-ot is megtakaríthat a nyomtatási költségeken.
  • A Lexmark nyomtatókhoz készült toner kazetta ugyanannyi oldalt nyomtat, mint az eredeti, miközben megőrzi ugyanazt a minőséget – éles vonalak, élénk színek.
  • Garancia az Ön elégedettségére.
  • Minden toner szigorú minőségellenőrzésen megy keresztül a gyártás során, és teljes mértékben kompatibilis a nyomtatójával.
  • Ellenőrizve ügyfeleink által Csehországból és az Európai Unióból.
  • A Lexmark kompatibilis tonerek megfelelnek az STMC szabványnak, amely világszerte elismert szabvány a nyomtatási minőség és a toner kazetta által nyomtatott oldalak számának tesztelésére.
  • A beszállítóinkat évek tapasztalata igazolja, és termékeiket az ISO 9001 és ISO 14001 szabványok szerint gyártják.

 

Sok gyártó kínál kompatibilis patronokat, de a minőség eltérő lehet.

Szerezze be az alternatív tölteteket nálunk, mi garantáljuk Önnek a 100% elégedettséget. A kompatibilis patronunk megvásárlásával biztosított minőséget és megtakarítást érhet el pénzügyi forrásaiban. Specialisták vagyunk a kompatibilis patronok értékesítésében szerzett sokéves tapasztalattal. Cégünk a rangos Vásárlók által ellenőrzött tanúsítvány birtokosa.

Gyártói kód: 80C2SK0

Lexmark 80C2SK0 fekete (black) utángyártott toner használható ezekben a nyomtatókban

Kapcsolódó termékek mert Lexmark 80C2SK0 fekete (black) utángyártott toner

Lexmark 80C2SC0 cián (cyan) eredeti toner
59 318 ft.
db
általában 2 nap
Lexmark 80C2SM0 bíborvörös (magenta) eredeti toner
62 261 ft.
db
általában 2 nap
Lexmark 80C2SY0 sárga (yellow) eredeti toner
59 318 ft.
db
általában 2 nap
Lexmark 80C2SC0 cián (cyan) utángyártott toner
25 975 ft.
db
általában 3-7 nap
Lexmark 80C2SM0 bíborvörös (magenta) utángyártott toner
25 975 ft.
db
általában 3-7 nap
Lexmark 80C2SY0 sárga (yellow) utángyártott toner
25 975 ft.
db
általában 3-7 nap