A termék leírása HP 15-fd1016nc 5-120U CA7J3EA#BCM Notebook, 16GB, 1TB, W11H, Cseh billentyűzet
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core 5 |
| Generace CPU | Intel Core 1. generace |
| Přesný model | 5-120U |
| Počet jader | 10 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 1.4 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 45 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | 15-fd1016nc |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 15,6 |
| Displej - velikost | 15,6" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1080 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (2x 8GB) |
| Typ paměti | DDR4 |
| Paměť - rychlost | 3200 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Arc/Intel Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| MS Office | Ano |
| Barva | Stříbrná |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,59 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Baterie - články | 3 |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 18,6 |
| Šířka (mm) | 359,8 |
| Hloubka (mm) | 236 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 5 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 41 |
| Bluetooth verze | 05.IV |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| MS GamePass Trial | 3 měsíce |
HP Laptop 15-fd1016nc
Operációs rendszer: Windows 11 Home
Processzor: Intel® Core™ 5 120U (max. 5,0 GHz Intel® Turbo Boost technológiával, 12 MB L3 gyorsítótár, 10 mag, 12 szál)
Memória: 16GB DDR4-3200 MT/s memória (2× 8 GB)
Merevlemez: 1 TB PCIe® NVMe™ M SSD meghajtó.2
Optikai meghajtó: Nem
Kártyaolvasó: Nem
Kijelző: 15,6” IPS kijelző FHD felbontással (1 920 x 1 080), vékony kerettel, tükröződésmentes bevonattal, 300 nites fényerővel és 62,5% sRGB-vel
Grafikus kártya: Intel® grafikus kártya
Webkamera: HP True Vision 1080p FHD kamera ideiglenes zajcsökkentéssel és két integrált digitális mikrofonnal
Numerikus billentyűzet: Igen
Háttérvilágítású billentyűzet: Igen
Mutatóeszköz: TouchPad
Hálózat: Nem
Vezeték nélküli kommunikáció: Realtek Wi-Fi 6 (2×2) és Bluetooth® 5.4 Modern készenléti üzemmód (csatlakoztatva)
Portok:
*2× USB Type-A 5 Gbit/s átviteli sebességgel
*1× AC Smart Pin
*1× HDMI 1.4b
*1× fejhallgató/mikrofon csatlakozó
*1× USB Type-C® 10 Gb/s jelátviteli sebességgel (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4b, HP Sleep and Charge)
Akkumulátor: 3 cellás Li-ion polimer (41 Wh)
Tápellátás: 45W USB Type-C tápegység
Szín: Ezüst Natural silver
Méretek: 359,8 x 236 x 18,6 mm
Súly: 1,59 kg
Garancia: 2 év
Operációs rendszer: Windows 11 Home
Processzor: Intel® Core™ 5 120U (max. 5,0 GHz Intel® Turbo Boost technológiával, 12 MB L3 gyorsítótár, 10 mag, 12 szál)
Memória: 16GB DDR4-3200 MT/s memória (2× 8 GB)
Merevlemez: 1 TB PCIe® NVMe™ M SSD meghajtó.2
Optikai meghajtó: Nem
Kártyaolvasó: Nem
Kijelző: 15,6” IPS kijelző FHD felbontással (1 920 x 1 080), vékony kerettel, tükröződésmentes bevonattal, 300 nites fényerővel és 62,5% sRGB-vel
Grafikus kártya: Intel® grafikus kártya
Webkamera: HP True Vision 1080p FHD kamera ideiglenes zajcsökkentéssel és két integrált digitális mikrofonnal
Numerikus billentyűzet: Igen
Háttérvilágítású billentyűzet: Igen
Mutatóeszköz: TouchPad
Hálózat: Nem
Vezeték nélküli kommunikáció: Realtek Wi-Fi 6 (2×2) és Bluetooth® 5.4 Modern készenléti üzemmód (csatlakoztatva)
Portok:
*2× USB Type-A 5 Gbit/s átviteli sebességgel
*1× AC Smart Pin
*1× HDMI 1.4b
*1× fejhallgató/mikrofon csatlakozó
*1× USB Type-C® 10 Gb/s jelátviteli sebességgel (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4b, HP Sleep and Charge)
Akkumulátor: 3 cellás Li-ion polimer (41 Wh)
Tápellátás: 45W USB Type-C tápegység
Szín: Ezüst Natural silver
Méretek: 359,8 x 236 x 18,6 mm
Súly: 1,59 kg
Garancia: 2 év















